00989129158913

اخذ اقامت قطر از طریق ثبت شرکت در پارک علم و فناوری قطر

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

روش‌های متعددی برای اخذ اقامت قطر وجود دارد. یکی از روش‌های متداول، ثبت شرکت قطر است. ثبت شرکت قطر از راه‌ها و روشهای متفاوت و متنوعی امکان‌پذیر است. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بسیاری شرکت خود را در پارک علم و فناوری قطر راه‌اندازی کرده‌اند.

در این مطلب تصمیم داریم به اخذ اقامت قطر از طریق راه اندازی کسب و کار و شرکت در پارک علم و فناوری این کشور اشاره کنیم تا متقاضیان ثبت شرکت قطر بتوانند اطلاعات بیشتری در مورد این کشور داشته باشند و منطقه بهتری را برای کسب و کار خود انتخاب کنند.

زمینه‌های کاری مناسب برای ثبت شرکت در پارک علم و فناوری قطر

زمینه‌ها و رشته‌های مختلفی برای ثبت شرکت قطر وجود دارد ولی از بین این رشته‌ها، فقط تعداد خاصی برای ورود به پارک علم و فناوری قطر مناسب است که در ادامه به این رشته‌ها اشاره شده است:

  • تولید محصولات تخصصی فناوری که نیاز به سرمایه‌گذاری چندانی ندارد ولی سود چشمگیری در آن‌ها دیده می‌شود.
  • فعالیت‌ در حوزه آموزش و فناوری‌های آموزشی
  • فعالیت در حوزه مشاوره و فناوری‌های مربوط به مشاوره
  • فعالیت در حوزه تجارت و کسب و کارهای تجاری خلاقانه
  • ورود به حوزه پژوهش و توسعه

هر کدام از زمینه‌های فوق، الزامات و نیازمندی‌های مخصوص به خود را دارد که می‌توانید از طریق تماس با شماره تلفن‌های موجود در سایت، اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب کنید. اخذ اقامت قطر با راه اندازی کسب و کار در پارک علم و فناوری، کار چندان دشواری نیست؛ زیرا هنوز متقاضیان این نوع کسب و کار زیاد نشده است و می‌توانید با سرعت بالاتری شرکت خود را ثبت و اقامت قطر را دریافت کنید.

اخذ اقامت قطر با اعتبار 2 سال

در مقاله «مزایای ثبت شرکت قطر در پارک علم و فناوری» به صورت کامل به مزایایی که برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران در نظر گرفته شده است، اشاره می‌شود. یکی از این مزایا، اخذ اقامت قطر به صورت دو ساله است. مدت دو سال برای رشد و پیشرفت نسبی یک کسب و کار مبتنی بر فناوری مناسب است.

در صورتی که کسب و کار شما بتواند بر اساس چشم اندازها پیش برود و موفقیت و سودآوری را تجربه کند، مسلماً می‌توانید اقامت این کشور را تمدید کنید. قطر، به عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان، آماده حضور استارتاپ‌ها و کسب و کارهایی است که بتوانند با تمرکز بر فناوری رشد و پیشرفت کنند و به سودآوری برسند. در صورتی که شما نیز جزء این دسته از کارآفرینان هستید، می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را از متخصصان یورو اقامت دریافت کنید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت قطر با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ