00989129158913

اقامت عمان و هزینه‌های زندگی در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مهم‌ترین عواملی که یک سرمایه‌گذار یا کارآفرین را به یک کشور جذب یا از آن کشور دفع می‌کند، هزینه‌های زندگی است. اقامت عمان و هزینه‌های زندگی در این کشور برای بسیاری از کارآفرینان مناسب است. افرادی که وارد فرایند ثبت شرکت عمان می‌شوند و پس از آن برای گرفتن اقامت این کشور اقدام می‌کنند، بر این باور هستند که عمان هم از نظر کسب و کار و هم از نظر زندگی، یکی از بهترین کشورهای حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود.

در این مطلب سعی کردیم به بخشی از مهم‌ترین نیازهای افراد در زندگی بپردازیم و هزینه‌های زندگی پس از اقامت عمان را بیان کنیم تا دیدی روشن‌تر و بهتر نسبت به زندگی در این کشور داشته باشند.

هزینه مواد غذایی در عمان

اگر فردی بخواهد یک وعده غذایی خود را در رستوران ارزان میل کند، باید حدود 2.5 ریال عمان بپردازد. هزینه هر کیلو برنج 0.8، مرغ 2.36 و گوشت 3.92 ریال عمان است. هزینه خوراکی در این کشور نسبت به درآمد متوسطی که مردم این کشور دارند، مناسب و راضی‌کننده است. کارآفرینانی که اقامت عمان را دارند و در این کشور زندگی می‌کنند، از مخارج زندگی در این کشور رضایت نسبی دارند.

هزینه‌های مربوط به بخش حمل و نقل در عمان

همان‌گونه که در مقاله «اخذ اقامت عمان و تجربه زندگی در این کشور» بیان شد،  در صورتی که بخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، لازم نیست هزینه چندانی به حمل و نقل اختصاص دهید. بلیط یک‌طرفه درون شهری، 0.3 ریال عمان است. قیمت تاکسی به ازای یک کیلومتر، 1 ریال اعلام شده است. اگر فردی بخواهید خودرو بخرد، قیمت یک تویوتا کرولا 7183 ریال و قیمت یک لیتر گازوئیل 0.21 ریال است.

هزینه‌های آپارتمان یا منزل محل اقامت

آب، برق، سرمایش و گرمایش برای یک آپارتمان 85 متری، ماهیانه 24 ریال عمان هزینه دارد. همچنین اگر تمایل دارید از اینترنت پرسرعت استفاده کنید باید به طور میانگین ماهیانه 27 ریال عمان بپردازید.

در مقاله «پس از اخذ اقامت عمان، باید چقدر اجاره مسکن بدهم؟» توضیحاتی در مورد اجاره‌بها در عمان داده شده است.

برای اخذ اقامت عمان به یورو اقامت اطمینان کنید

در صورتی که قصد ثبت شرکت عمان و اخذ اقامت این کشور را دارید، توصیه می‌شود که با مشاوران یورو اقامت در مورد زمینه کاری و فضای کسب و کارتان در عمان مشورت کنید. یورو اقامت یکی از بهترین موسسات ثبت شرکت و اخذ اقامت در کشور عمان است که با تجربه چندین و چند ساله خود می‌تواند بهترین نظرات ممکن را در اختیار شما قرار دهد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ