Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

اقامت عمان و هزینه‌های زندگی در این کشور

یکی از مهم‌ترین عواملی که یک سرمایه‌گذار یا کارآفرین را به یک کشور جذب یا از آن کشور دفع می‌کند، هزینه‌های زندگی است. اقامت عمان و هزینه‌های زندگی در این کشور برای بسیاری از کارآفرینان مناسب است. افرادی که وارد فرایند ثبت شرکت عمان می‌شوند و پس از آن برای گرفتن اقامت این کشور اقدام می‌کنند، بر این باور هستند که عمان هم از نظر کسب و کار و هم از نظر زندگی، یکی از بهترین کشورهای حاشیه خلیج فارس محسوب می‌شود.

در این مطلب سعی کردیم به بخشی از مهم‌ترین نیازهای افراد در زندگی بپردازیم و هزینه‌های زندگی پس از اقامت عمان را بیان کنیم تا دیدی روشن‌تر و بهتر نسبت به زندگی در این کشور داشته باشند.

هزینه مواد غذایی در عمان

اگر فردی بخواهد یک وعده غذایی خود را در رستوران ارزان میل کند، باید حدود 2.5 ریال عمان بپردازد. هزینه هر کیلو برنج 0.8، مرغ 2.36 و گوشت 3.92 ریال عمان است. هزینه خوراکی در این کشور نسبت به درآمد متوسطی که مردم این کشور دارند، مناسب و راضی‌کننده است. کارآفرینانی که اقامت عمان را دارند و در این کشور زندگی می‌کنند، از مخارج زندگی در این کشور رضایت نسبی دارند.

هزینه‌های مربوط به بخش حمل و نقل در عمان

همان‌گونه که در مقاله «اخذ اقامت عمان و تجربه زندگی در این کشور» بیان شد،  در صورتی که بخواهید از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنید، لازم نیست هزینه چندانی به حمل و نقل اختصاص دهید. بلیط یک‌طرفه درون شهری، 0.3 ریال عمان است. قیمت تاکسی به ازای یک کیلومتر، 1 ریال اعلام شده است. اگر فردی بخواهید خودرو بخرد، قیمت یک تویوتا کرولا 7183 ریال و قیمت یک لیتر گازوئیل 0.21 ریال است.

هزینه‌های آپارتمان یا منزل محل اقامت

آب، برق، سرمایش و گرمایش برای یک آپارتمان 85 متری، ماهیانه 24 ریال عمان هزینه دارد. همچنین اگر تمایل دارید از اینترنت پرسرعت استفاده کنید باید به طور میانگین ماهیانه 27 ریال عمان بپردازید.

در مقاله «پس از اخذ اقامت عمان، باید چقدر اجاره مسکن بدهم؟» توضیحاتی در مورد اجاره‌بها در عمان داده شده است.

برای اخذ اقامت عمان به یورو اقامت اطمینان کنید

در صورتی که قصد ثبت شرکت عمان و اخذ اقامت این کشور را دارید، توصیه می‌شود که با مشاوران یورو اقامت در مورد زمینه کاری و فضای کسب و کارتان در عمان مشورت کنید. یورو اقامت یکی از بهترین موسسات ثبت شرکت و اخذ اقامت در کشور عمان است که با تجربه چندین و چند ساله خود می‌تواند بهترین نظرات ممکن را در اختیار شما قرار دهد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ