00989129158913

اخذ اقامت عمان از طریق کار

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امروزه شاهد گام‌های سریع و پرتکاپوی عمان به سوی تبدیل شدن به یک کشور بزرگ و صنعتی هستیم. یکی از روش‌هایی که مردم دنیا به دنبال اخذ اقامت عمان هستند، اقدام از طریق کار و فعالیت‌های اقتصادی است. یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این کشور نیاز به نیروی کار است. همچنین می‌توانید با ثبت شرکت در عمان جهت اخذ اقامت این کشور اقدام کنید.

دلارهای نفتی عمان برای اشتغال‌زایی صرف می‌شود

یکی از مهم‌ترین خصیصه‌های دولت عمان این است که از دیرباز به دنبال صلح و ثبات در منطقه بوده است و دلارهای نفتی خود را در زمینه توسعه زیرساخت‌ها و اشتغال‌زایی به کار می‌بندد. این کار باعث شده است که هم برای شهروندان عمان و هم برای افرادی که از طریق اخذ اقامت عمان وارد این کشور می‌شوند، موقعیت شغلی فراهم شود.

آمارها و مطالعات نشان می‌دهد که بیش از 25 درصد جمعیت عمان را مهاجران و افراد خارجی تشکیل می‌دهد. متقاضیان اقامت عمان با دو انگیزه برای مهاجرت به این کشور درخواست می‌دهند:

  • حقوق منصفانه و خوب؛
  • مالیات ناچیز دولت این کشور؛
  • آرامش و صلح در کشور؛
  • رفتاری مناسب با افراد خارجی.

بهترین حوزه‌ها برای کار در عمان

کشور عمان در حال حاضر رشته‌های مختلف را در کشور خود توسعه می‌دهد ولی یک سری از حوزه‌های کاری، وضعیت بهتری نسبت به بقیه دارند که در زیر به آن‌ها اشاره شده است و می‌توانید با کار در یکی از این حوزه‌ها، به راحتی اقامت عمان را دریافت کنید:

  • نفت، گاز و پتروشیمی
  • آموزش
  • پزشکی
  • ساختمان‌سازی
  • فناوری اطلاعات، مشاغل مهندسی
  • افرادی که در زمینه تدریس زبان مهارت دارند

اول پیدا کردن کار، سپس اخذ اقامت عمان

یکی از مهم‌ترین نکاتی که متقاضیان اخذ اقامت عمان از طریق کار باید به آن توجه داشته باشند، این است که باید در درجه اول کار خود را در این کشور پیدا کنند. یک فرد خارجی باید قبل از ورود به عمان از طریق یک شرکت خارجی پیشنهاد کاری داشته باشد. استخدام افراد به صورت قراردادی انجام می‌شود.

فرهنگ کاری در کشور عمان

در صورتی که قصد دارید در عمان کار کنید، باید بدانید که این کشور به افراد ماهر نیاز دارد که بتوانند تخصص و تبحر خود را نشان دهند و به عنوان یک فرد زبره و ماهر فعالیت کنند. کارفرماهای عمانی برای کار صادقانه، تلاش بی‌وقفه، تواضع و فروتنی ارزش زیادی قائل هستند.

انتظار عمانی‌ها این است که کارگران تمام تلاش خود را ببندند تا بتوانند پیشرفت خوبی در کار ایجاد کنند. همچنین لازم به ذکر است که پیدا کردن موقعیت شغلی برای یک بانوی خارجی مشکل باشد؛ زیرا نگاه سنتی و متعصبانه نسبت به بانوان هنوز در این کشور حکمفرماست.

در صورتی که قصد اخذ اقامت یا ثبت شرکت در عمان را دارید، می‌توانید با ما تماس بگیرید. متخصصان ما در یورو اقامت مشتاق کمک و ارائه راهنمایی به شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ