00989129158913

اخذ اقامت عمان از طریق تحصیل

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

موسسه یورو اقامت تاکنون برای اخذ اقامت عمان در کنار افراد زیادی بوده است و برای تسهیل و تسریع این فرآیند به آن‌ها یاری رسانده است. حال این اقامت ممکن است از طریق تحصیل، کار یا ثبت شرکت عمان صورت گرفته باشد. در هر حال این کشور به عنوان یکی از کشورهای امن و دارای اقتصاد مناسب و پربار جهان و آسیا به حساب می‌آید.

در این مطلب قصد داریم که به یکی از روش‌های مهم اخذ اقامت عمان اشاره کنیم تا در صورتی که قصد دارید از این روش وارد عمان شوید، با این مسیر آشنایی داشته باشید. البته نگران نباشید؛ زیرا متخصصان ما در یورو اقامت در تمامی مراحل اخذ اقامت یا ثبت شرکت عمان در کنار شما خواهند بود.

وضعیت تحصیل و آموزش عالی در عمان

عمان، یکی از کشورهایی است که افراد اطلاعات زیادی از آن ندارند. این کشور جمعیت زیادی ندارد و به همین جهت به دنبال افزایش سطح کیفی زندگی است و قصد دارد برای افرادی که شهروند این کشور هستند یا به طریقی اقامت عمان را گرفته‌اند، بهترین خدمات را ارائه کند.

این کشور در چند سال گذشته مشغول پی‌ریزی یک سیستم آموزشی بی‌نظیر و جاودانه است. این کشور قصد دارد خود را به یک قطب علمی جهان تبدیل کند و در این مسیر از تمامی کشورهای دنیا کمک گرفته است.

در دانشگاه‌های عمان، تدریس به چه زبانی صورت می‌گیرد؟

این دانشگاه با دانشگاه‌های اصلی و عالی جهان در ارتباط هستند و برای این‌که بتوانند در سطح جهانی رتبه‌بندی شوند، دروس خود را به زبان انگلیسی تدریس می‌کنند و به همین خاطر دانشجویان سراسر دنیا می‌توانند در این دانشگاه‌ها تحصیل کنند. البته برای تحصیل در دانشگاه‌های این کشور باید مدارک مربوط به تسلط خود به زبان انگلیسی را ارائه دهید.

چند مورد از دانشگاه‌های مشهور عمان

این کشور چهار دانشگاه معروف دارد که در کلاس جهانی قرار دارند و بهترین اساتید از سراسر جهان در آن تدریس می‌کنند. اکثریت قریب به اتفاق افرادی که برای تحصیل، اقامت عمان را دریافت می‌کنند، وارد یکی از این چهار دانشگاه می‌شوند:

  • دانشگاه سلطان قابوس
  • دانشگاه نیوزا
  • دانشگاه الشرقیه
  • دانشگاه مجوکات

داشتن ویزای دانشجویی؛ شرط اقامت عمان برای تحصیل

در صورتی که درخواست خود را برای یکی از دانشگاه‌های معتبر عمان ارسال کردید و این دانشگاه درخواست شما را قبول کرد، باید در گام بعدی برای گرفتن ویزای دانشجویی اقدام کنید. مدت اعتبار ویزای دانشجویی بین یک تا دو سال است و با درخواست دانشگاه تمدید می‌شود.

هزینه تحصیل در عمان

یکی از ملاک‌های مهم و اساسی برای تحصیل در دانشگاه‌های خارجی، هزینه‌ای است که آن دانشگاه‌ها در ازای یک دوره تحصیلی دریافت می‌کنند. به عنوان مثال در صورتی که بخواهید در مقطع کارشناسی ارشد تحصیل کنید، باید به صورت متوسط 3500 ریال عمان شهریه بدهید و برای دوره دکتری این مبلغ حدود 7000 ریال عمان خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ