مشتریان ما چه کسانی هستند؟

ما با صاحبان موفق کسب و کار در ایران و یا افراد دارای توانایی مالی نقد برای خرید بیزنس در خارج از کشور کار می کنیم. حداقل قیمت خدمات ما 6000 یورو می باشد.

صاحبان کسب و کار

صاحبان کسب و کار فارسی زبان که سابقه مدیریت موفق شرکت در کشور خویش را داشته و الان به دنبال استفاده از فرصت های ناشی از راه اندازی شرکت یا حرید کسب و کار مشاله با کار خود در کشور اروپایی برای دسترسی بهتر به تامین کننده، مشتری، خدمات بانکی و اخذ اقامت و شهروندی هستند. اصناف تجار، پزشکان موفق، وارد کنندگان و صادر کنندگان جز این دسته هستند.

سرمایه گذاران

افرادی که با داشتن سرمایه به دنبال مزایای زندگی راحت، راه اندازی و خرید کسب و کاری سود ده در کشوری پیشرفته می باشند. حداقل توانایی سرمایه گذاری 500 هزار دلاری دارند.

Search
Close this search box.

اقامت عمان

اشتراک گذاری:

قرارداد عدم افشای محرمانگی در خرید کسب و کار
اقامت عمان، باتیس هلدینگ

.برای اخذ اقامت عمان بهترین راه ثبت شرکت عمان این کشور می باشد. بنابراین قصد داریم در این متن ابتدا توضیحات مختصری در زمینه ثبت شرکت و اقامت عمان داده شود.

کارشناسان شرکت batisholding.com در زمینه ثبت شرکت و پروسه های راه اندازی کسب و کار شما را راهنمایی خواهند کرد. برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. شماره دفتر تهران ۸۸۷۸۳۶۸۲ و یا ارسال پیام در شماره واتساپ مشاوره عمان ۰۹۱۲۹۱۵۸۹۱۳.

کشور عمان یک کشور سلطان نشین است. شهر مسقط پایتخت این کشور می باشد. و مشتمل بر چهار استان مسقط.مسندم. ظفار و بریمی می باشد.سلطان نشین عمان با مساحتی معادل 500309 کیلومتر مربع و جمعیت آن بیش از 27700 نفر می باشد.
زبان این کشور عربی است ولی علاوه بر آن انگلیسی هم به عنوان زبان دوم مردم آن کشور مرسوم می باشد.

اقامت عمان از طریق ثبت شرکت عمان

واحد پول عمان ریال عمان است. این کشور را می توان یکی از کشورهای امن برای سرمایه گذاری نام برد. و بازار خوبی برای محصولات ایرانی است. و هم می تواند پل مناسبی برای دسترسی به بازارهای اروپا باشد. و دارای اقتصادی قوی بر پایه صادرات نفتی، محصولات کشاورزی، ماهیگیری، پارچه و صنعت توریسم می باشد.

دلایل اهمیت اخذ اقامت عمان در این روزها ، به دلایل تمدید نشدن ویزای مالکان ایرانی شرکت های اروپای غربی بوده. همچنین محدود کردن تبادلات تجاری آنها و مشکلات دیگر تاجران ایرانی در اروپا ، پر رنگ تر می باشد. از آن جایی که تبادلات سیاسی. تجاری. فرهنگی و اجتماعی ایران و عمان از موقعیت خوبی برخوردار است فضای مناسبی برای  ایرانیان خواستار به سرمایه گذاری در کشور عمان فراهم شده است . ثبت شرکت عمان با مالکیت فرد ایرانی و افتتاح حساب بانکی بدون محدودیت یکی از این فرصت هایی است که به منظور اقامت عمان برای ایرانیان منافع به همراه خواهد داشت.

راههای اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت

  • در صورت اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت عمان با مالک یا مالکان ایرانی حقیقی :

با گذراندن مراحل ثبت شرکت به این صورت است که در این روش مالک باید دفتری اجاره نماید. با فعال سازی کسب و کار، شرکت  خود را در 6 ماهه اول از تاریخ ثبت شرکت اثبات کند. در این دوره ی 6 ماهه اقامت 6 ماهه به مالکان داده می شود . آنها باید آمادگی کافی برای بازدید ادارات مربوطه از عملکرده شرکت داشته باشند در صورت تایید نمایندگانای ادارات بعد از 6 ماه. اقامت 2 ساله به مالکان داده می شود که قابل تمدید است.

  • در صورت اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت عمان با مالک ایرانی حقوقی. (یعنی طرف ایرانی شخص نباشد و یک شرکت ایرانی باشد) :

می بایست مدارک شرکت غیر عمانی خود را به ادارات مربوط در عمان ارائه داده شود. شرکت جدید که می تواند با نام دیگری نیز ثبت شود را دایر کند. مزیت این نوع ثبت شرکت مدت زمان کوتاه انجام مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت 2 ساله بعد از ثبت شرکت می باشد. در این نوع ثبت شرکت مالک تنها نیاز به اجاره ی مکانی برای 2 ماه نخست خواهد داشت و بعد از آن می تواند تنها به داشتن آدرسی پستی بسنده نماید.

پارامتر مثبت اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت

_ اخذ اقامت عمان در کوتاه ترین زمان ممکن  و کمترین هزینه اجرایی.

_ داشتن حساب بانکی شخصی و شرکتی .

_اخذ اقامت عمان برای تمامی اعضا هییت مدیره و خانواده ایشان.

_  اخذ اقامت عمان برای همسر و فرزندان زیر 18 سال.

_ امکان تحصیل فرزندان در تمامی مقاطع تحصیلی با توجه به وجود شعب مدارس و دانشگاه های آمریکایی و اروپایی.

_ سهولت در اخذ ویزای کشورهای امریکایی و اروپایی.

_ همچنین امکان سفر نامحدود به کشورهای قطر، کویت و امارات متحده عربی وجود دارد.

_ تجارت با کشورهای آفریقایی .

_دسترسی به بازار اروپا.

_معافیت از پرداخت مالیات بر درآمد شخصی.

– کفیل عمانی. این مورد بر حسب سیاست کشورها قابل تغییر است. (تا سال ۲۰۲۰ باید حتما کفیل بیش از ۳۰ درصد سهام را می داشت.)

– معافیت گمرکی. (تجهیزات صنعتی و کارخانه ای معافیت دارند. یا شرکت های وارد کننده ایت تجهیزات به نمایند گی از سرمایه گذاران خارجی، برای وارد کردن مواد اولیه کارخانه های خارجی فعال در این کشور تا ده سال اول فعالیت.)


امتیازات یورو اقامت برای ثبت شرکت عمان و اقامت عمان

_ استفاده از نمایشگاه دایمی برای نمایش محصولات.

_بازاریابی محصولات شما.

_پخش محصولات در بازار عمان و قطر و اروپا.

_ عقد قراردادهای تجاری.

_ معرفی سرمایه گذار ببرای سرمایه گذاری روی محصولات شما با پروپزال و طرح اقتصادی زود بازده.

_ همه مراحل ثبت شرکت و اخذ اقامت عمان را با هزینه مناسب انجام می دهیم.

– دریافت تسهیلات بانکی 50 تا 70 درصد برای شرکتهای معتبر و فعال اقتصادی در این کشور با بهره کم.

در این متن سعی شد تا حدودی شما را با راههای اخذ اقامت عمان از طریق ثبت شرکت آشنا کنیم .

برای دریافت اطلاعات و مشاوره بیشتر به منظور اخذ سریع اقامت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس حاصل فرمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت عمان با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دریافت مشاوره تکمیلی

اشتراک گذاری:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

اقامت عمان
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ