Search
Close this search box.
ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

لیست همه مقالات باتیس

Search

راهنمای تامین مالی جمعی در دبی

سرمایه گذاری جمعی در دبی چشم انداز مالی را برای استارتاپ ها و SME ها تغییر می دهد و به نوآوران و کارآفرینان اجازه می دهد از حمایت جمعی بهره ببرند. با رونق اقتصاد امارات متحده عربی، تامین مالی جمعی به عنوان مکانیزمی محوری برای تامین مالی پروژه ها و سرمایه گذاری های متنوع ظاهر شده است.

ما به چارچوب‌های نظارتی، مدل‌های متنوع تامین مالی جمعی و پلتفرم‌هایی که این بخش مالی هیجان‌انگیز را به جلو می‌برند، نگاه می‌کنیم. چه سرمایه‌گذار باشید که به دنبال تنوع بخشیدن به پورتفولیوی خود هستید و چه کارآفرینی که به دنبال سرمایه‌گذاری برای ایده کسب‌وکار بزرگ بعدی خود است، درک زیر و بم صحنه تامین مالی جمعی دبی برای حرکت در این بازار پویا ضروری است.

+ بیشتر بدانید
manufacturing-industry-in-dubai-765x505
اقامت دبی
یلدا جان فدا

مروری بر صنعت تولید در دبی

صنعت تولید در دبی به عنوان سنگ بنای اقتصاد پویای امارات است که سهم قابل توجهی در تولید ناخالص داخلی آن دارد و روندهای رشد قوی را نشان می دهد. این بخش با طیف متنوعی از زیربخش ها از جمله مواد شیمیایی، پلاستیک، فلزات، مواد غذایی و نوشیدنی مشخص شده است که هر کدام نقشی محوری در بافت صنعتی کلی دبی دارند.

زیرساخت های پیشرفته شهر، موقعیت استراتژیک و حمایت دولت، زمینه مناسبی را برای رونق صنعت تولید فراهم می کند. از آنجایی که دبی به تمرکز بر پایداری و انرژی های تجدیدپذیر ادامه می دهد، زمینه را برای آینده ای فراهم می کند که در آن شیوه های تولید سبز با حرکت جهانی به سمت مسئولیت زیست محیطی هماهنگ باشد.

+ بیشتر بدانید
کلینیک دندانپزشکی خوب برای فروش در جمیرا
اقامت دبی
یلدا جان فدا

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

+ بیشتر بدانید
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

+ بیشتر بدانید
Search

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

راهنمای تامین مالی جمعی در دبی
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ