00989129158913

2+1 روش عالی برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه گرافیک

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

2+1 روش عالی برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه گرافیک

مسلماً ثبت شرکت اسلواکی برای بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران یک تجربه جدید و البته جذاب است. چیزی که جذابیت این داستان را بیشتر می‌کند کسب درآمدهای رویایی و اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت است. در ادامه این مقاله تصمیم داریم به سه روش مهم و عمده برای راه اندازی کسب و کار در کشور اسلواکی اشاره کنیم. این سه روش عبارت است از:

  • برندسازی
  • ایجاد شعبه
  • اخذ نمایندگی از یک برند معتبر (فرنچایز)

در ادامه تصمیم داریم به توضیح مزایا و معایب هر کدام از این روش‌ها بپردازیم. در صورت تمایل به ثبت شرکت اسلواکی تا پایان این مطلب با ما همراه شوید.

ثبت شرکت اسلواکی از طریق برندسازی

در روش برندسازی شما کسب و کار خودتان را در اسلواکی راه اندازی می‌کنید. در واقع هر چه درآمد از طریق این کسب و کار کسب کنید متعلق به خودتان است. در صورت ثبت شرکت اسلواکی از طریق روش برندسازی باید هزینه‌ لازم برای تبلیغات و برندسازی را در نظر بگیرید؛ زیرا باید خودتان را به مشتریان و جامعه هدفی که دارید بشناسانید.

وقتی از این روش اقدام کنید تنها هزینه‌ای که باید بکنید برای تبلیغات و مالیات است و وقتی کسب و کار شما جا بیفتد دیگر هزینه تبلیغات کاهش و درآمد به طرز چشمگیری افزایش پیدا می‌کند.

روش ایجاد شعبه هم مانند برندسازی است

روش ایجاد شعبه به این صورت است که شما کسب و کاری در خارج از اسلواکی مانند ایران دارید. سپس تصمیم می‌گیرید که کسب و کار خودتان را توسعه دهید و شعبه‌ای از آن را در اسلواکی راه اندازی کنید. این روش هم مانند برندسازی است و مزایا و معایب آن دقیقاً مانند آن است.

روش فرنچایز

در این روش که یکی از بهترین روش‌ها برای ثبت شرکت اسلواکی به حساب می‌آید، شما نمایندگی یک برند برتر و شناخته‌شده را می‌گیرید. با این کار مشتریان خیلی سریع‌تر به شما اعتماد می‌کنند و در نتیجه زودتر به درآمد مورد نظر خودتان دست پیدا می‌کنید. البته در این روش باید بخشی از درآمد خودتان را به عنوان حق فرنچایز به صاحب برند بپردازید.

در صورتی که تمایل به ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت دارید کافی است با شماره‌های موسسه یورو اقامت که در سایت این مجموعه درج شده است تماس بگیرید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید مقاله « فرنچایز؛ بهترین روش برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه طراحی گرافیک » را مطالعه کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ