00989129158913

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (1)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (1)

امروزه کسب و کارهای زیادی بر اثر کرونا دچار مشکل شده و با چالش‌های بسیار زیاد و متنوعی روبرو هستند. در صورتی که یک کسب و کار بخواهد به موفقیت برسد باید خود را با شرایط موجود وفق دهند و سازگار کنند. کارآفرینانی که متقاضی  ثبت شرکت اسلواکی هستند به‌خوبی این چالش‌ها را می‌دانند و به همین خاطر به این فکر افتاده‌اند که یک بیزنس خوب و پردرآمد از طریق  ثبت شرکت اسلواکی راه اندازی کنند و از این طریق اقامت اسلواکی را بگیرند.

در چند روز اخیر مشاوران و متخصصان یورو اقامت با تماس‌های زیادی در زمینه  ثبت شرکت اسلواکی روبرو شده‌اند. بسیاری از کارآفرینان از متخصصان ما سوال می‌کنند که در این دوران کرونایی چه کسب و کاری راه اندازی کنیم که موفقیت شویم؟ جواب متخصصان ما به این سوالات روشن است. پس از بررسی فراوان به این نتیجه رسیدیم که باید این مشاغل را در اختیار شما قرار دهیم تا در صورت تمایل به ثبت شرکت در اسلواکی بتوانید یک بیزنس خوب و همیشگی راه اندازی کنید.

 ثبت شرکت اسلواکی در زمینه خدمات خانگی (تمیزسازی و ضدعفونی کردن)

بسیاری از شهروندان کشور اسلواکی از این مسپله هراس دارند که ویروس کرونا به صورت سرزده به منزل آن‌ها برود و به همین خاطر تقاضای قابل توجهی در برابر مجموعه‌های فعال در زمینه تمیز کردن منازل قرار داده‌اند. آن‌ها با تماس با این مجموعه‌ها از این موسسات می‌خواهند که نیروهای خود را جهت ضدعفونی کردن منازل اعزام کنند.

بنابراین اگر بتوانید مجموعه‌ای در این زمینه راه اندازی کنید، مسلماً درآمد و تقاضای خوبی برای کسب و کار شما وجود خواهد داشت.

کسب و کارهای حوزه ارسال محصولات

یکی از کسب و کارهای پردرآمد برای این دوران، ارسال محصولات است. شما می‌توانید با افرادی که موتور سیکلت یا خودرو دارند به خدمت بگیرید و از آن‌ها بخواهید که محصولات مردم را به دست آن‌ها برسانند. این کار در دوران قرنطینه می‌تواند درآمد بسیار خوبی به همراه داشته باشد.

در صورتی که تمایل دارید باز هم از این بیزنس‌های پردرآمد باخبر شوید می‌توانید مقاله « کسب و کارهای کرونایی و پردرآمد برای ثبت شرکت اسلواکی (2) » را مطالعه کنید. همچنین برای دریافت مشاوره در زمینه راه اندازی کسب و کار .و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌های تماس مندرج در سایت یورو اقامت تماس بگیرید. مشاوران و متخصصان این مجموعه همواره در پی کمک به رشد و پیشرفت شما هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ