00989129158913

چگونه می‌توانم اقامت اسلواکی به صورت دائم را دریافت کنم؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از سوالاتی توسط اکثر کارآفرینان و متقاضیان اخذ ثبت شرکت اسلواکی مطرح می‌شود، این است که چگونه می‌توانم اقامت اسلواکی را به صورت دائم دریافت کنم؟ در این مطلب تصمیم داریم که این مسئله را به صورت کامل شرح و بسط دهیم تا تمامی افرادی که چنین سوالی در ذهن دارند بتوانند با شفافیت کامل پاسخ خود را دریافت کنند.

هیچ کشوری از همان ابتدا به شما اقامت دائم نمی‌دهد

موسسه یورو اقامت در حوزه ثبت شرکت اسلواکی و کشورهای دیگری در آسیا و اروپا فعالیت دارد و اقامت اسلواکی و سایر کشورها را برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران دریافت می‌کند. تاکنون هیچ کدام از این کشورها از همان ابتدا به کسی اقامت دائم اعطا نکرده است.

در صورتی که فردی شرکت خود را در اسلواکی راه اندازی کند و وارد فرآیند اخذ اقامت اسلواکی شود، اقامت یک ساله به وی اعطا می‌شود و به هیچ عنوان اقامت دائم به هیچ فردی داده نمی‌شود. در صورتی که اقامت موقت یک‌ساله تمام شود، می‌تواند برای تمدید آن برای یک تا دو سال دیگر اقدام کند.

اقامت اسلواکی به صورت دائم پس از پنج سال اقامت موقت

شخصی که اقدام به ثبت شرکت اسلواکی می‌کند، باید به مدت پنج سال اقامت موقت این کشور را داشته باشد و پس از آن برای گرفتن اقامت دائم اقدام کند. به این نوع اقامت اصطلاحاً PR نیز گفته می‌شود.

در مقاله «تمدید اقامت اسلواکی چه شرایطی دارد؟» به شرایط لازم برای تمدید این اقامت به صورت یک تا دو ساله اشاره شده است که می‌توانید آن را مطالعه و بررسی کنید تا بتوانید اطلاعات کامل‌تری در این زمینه کسب نمایید.

برای اخذ اقامت اسلواکی به صورت موقت باید چقدر سرمایه‌گذاری کرد؟

یکی از پرتکرارترین سوالات کارآفرین در زمینه راه اندازی کسب و کار و شرکت در اسلواکی در مورد حداقل سرمایه لازم برای کار در این کشورها است. یکی از مثبت‌ترین خصوصیات اسلواکی این است که هیچ نیازی به سرمایه‌گذاری ندارد و لازم نیست که هیچ مبلغی در حساب شما باشد تا شرکتتان ثبت شود.

کافی به مدت چند روز (3 روز تا یک هفته) مبلغ 22000 یورو در حساب شرکتتان سپرده‌گذاری کنید تا فرآیندها و گام‌های لازم برداشته شود و پس از 3 روز این مبلغ آزاد است و می‌تواند در جهت دلخواه از آن استفاده کنید.

به طور کلی اسلواکی یکی از بهترین کشورهای اروپایی برای راه اندازی کسب و کار و درآمدزایی است و سرمایه‌گذاران بسیاری از این کشور به عنوان بهشت کسب و کارها یاد می‌کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ