00989129158913

موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله « موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (1) » سعی کردیم به یک سری از نکاتی که موفقیت شما را پس از ثبت شرکت اسلواکی رقم می‌زند، اشاره کنیم. این مقاله نیز به ادامه همان مقاله می‌‎پردازد تا شما بتوانید یک مسیر موفق و عالی را پس از راه اندازی کسب و کار در اسلواکی طی کنید.

پس از اخذ اقامت اسلواکی به فرهنگ این کشور احترام بگذارید

یکی از مسائلی که می‌تواند موفقیت شما پس از اخذ اقامت اسلواکی را تضمین کند این است که به فرهنگ، آداب و رسوم و عقاید مردم این کشور احترام بگذارید. بعد از ثبت شرکت در اسلواکی تلاش کنید به شکلی فعالیت کنید که مردم این کشور درک کنند که شما هم عضوی از جامعه آن‌ها هستید.

به عنوان مثال اگر در یک زمینه خاص فعالیت می‌کنید سعی کنید جوانب و جنبه‌های مختلف و گوناگون تجارت خود را بررسی کنید تا بفهمید در کدام حوزه می‌توانید خودتان را به فرهنگ و آداب و رسوم اسلواکی نزدیک کنید.

سعی کنید از مراسم‌های مذهبی و ملی این کشور برای فروش بهتر و بیشتر محصولات و خدمات خود استفاده کنید. به طور کلی پس از اخذ اقامت اسلواکی سعی کنید پا به پای مردم اسلواکی پیش بروید تا بتوانید به فردی موفق در این کشور تبدیل شوید و مردم این کشور خیلی راحت شما را بپذیرند.

دانش و اطلاعات خودتان را در مورد اسلواکی بالا ببرید

یکی از نکاتی که می‌تواند موفقیت شما را پس از اخذ اقامت اسلواکی به همراه داشته باشد این است که اطلاعات خود را به صورت مداوم در مورد این کشور بالا ببرید. افزایش اطلاعات و شناخت شما در مورد این کشور باعث می‌شود که خیلی راحت‌تر و سریع‌تر بتوانید خود را با این کشور وفق دهید و زمینه موفقیت خود در این کشور را فراهم کنید.

موسسه یورو اقامت سال‌های متمادی در زمینه ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت این کشور برای کارافرینان و سرمایه گذاران فعالیت داشته و همواره کوشیده است تا موفقیت را برای این افراد به ارمغان آورد تا بتوانند با آسودگی و راحتی بیشتر به اقامت خود در این کشور ادامه دهند و مقدمات دائمی کردن اقامت را برای خودشان فراهم کنند. در صورتی که تمایل دارید از شیوه ثبت شرکت در اسلواکی و نحوه گرفتن اقامت این کشور باخبر شوید، کافی است با شماره‌های تماسی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ