Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (2)

در مقاله « موفقیت پس از اخذ اقامت اسلواکی در کنار یورو اقامت (1) » سعی کردیم به یک سری از نکاتی که موفقیت شما را پس از ثبت شرکت اسلواکی رقم می‌زند، اشاره کنیم. این مقاله نیز به ادامه همان مقاله می‌‎پردازد تا شما بتوانید یک مسیر موفق و عالی را پس از راه اندازی کسب و کار در اسلواکی طی کنید.

پس از اخذ اقامت اسلواکی به فرهنگ این کشور احترام بگذارید

یکی از مسائلی که می‌تواند موفقیت شما پس از اخذ اقامت اسلواکی را تضمین کند این است که به فرهنگ، آداب و رسوم و عقاید مردم این کشور احترام بگذارید. بعد از ثبت شرکت در اسلواکی تلاش کنید به شکلی فعالیت کنید که مردم این کشور درک کنند که شما هم عضوی از جامعه آن‌ها هستید.

به عنوان مثال اگر در یک زمینه خاص فعالیت می‌کنید سعی کنید جوانب و جنبه‌های مختلف و گوناگون تجارت خود را بررسی کنید تا بفهمید در کدام حوزه می‌توانید خودتان را به فرهنگ و آداب و رسوم اسلواکی نزدیک کنید.

سعی کنید از مراسم‌های مذهبی و ملی این کشور برای فروش بهتر و بیشتر محصولات و خدمات خود استفاده کنید. به طور کلی پس از اخذ اقامت اسلواکی سعی کنید پا به پای مردم اسلواکی پیش بروید تا بتوانید به فردی موفق در این کشور تبدیل شوید و مردم این کشور خیلی راحت شما را بپذیرند.

دانش و اطلاعات خودتان را در مورد اسلواکی بالا ببرید

یکی از نکاتی که می‌تواند موفقیت شما را پس از اخذ اقامت اسلواکی به همراه داشته باشد این است که اطلاعات خود را به صورت مداوم در مورد این کشور بالا ببرید. افزایش اطلاعات و شناخت شما در مورد این کشور باعث می‌شود که خیلی راحت‌تر و سریع‌تر بتوانید خود را با این کشور وفق دهید و زمینه موفقیت خود در این کشور را فراهم کنید.

موسسه یورو اقامت سال‌های متمادی در زمینه ثبت شرکت در اسلواکی و اخذ اقامت این کشور برای کارافرینان و سرمایه گذاران فعالیت داشته و همواره کوشیده است تا موفقیت را برای این افراد به ارمغان آورد تا بتوانند با آسودگی و راحتی بیشتر به اقامت خود در این کشور ادامه دهند و مقدمات دائمی کردن اقامت را برای خودشان فراهم کنند. در صورتی که تمایل دارید از شیوه ثبت شرکت در اسلواکی و نحوه گرفتن اقامت این کشور باخبر شوید، کافی است با شماره‌های تماسی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ