00989129158913

مشاوره قبل از ثبت شرکت اسلواکی را فراموش نکنید (3)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی نیاز به مشاوره دارد! این جمله چند دلیل دارد که در مقالات « مشاوره قبل از ثبت شرکت اسلواکی را فراموش نکنید (1) » و « مشاوره قبل از ثبت شرکت اسلواکی را فراموش نکنید (2) » به دو مورد از مهم‌ترین دلایل اشاره شده است. در این مقاله هم تصمیم داریم به یک دلیل مهم دیگر اشاره کنیم. هدف یورو اقامت از بیان این مقالات آن است که یک کسب و کار یا بیزنس موفق راه اندازی کنید و پس از آن اقامت اسلواکی را دریافت و پس از پنج سال آن را دائمی کنید.

یک دلیل مهم دیگر برای لزوم مشاوره پیش از ثبت شرکت اسلواکی

وقتی قصد داریم شرکت یا کسب و کاری را در اسلواکی راه اندازی کنیم، ممکن است ندانیم که چه فرصت‌ها و تهدیدهایی در برابر روی ما قرار دارد. یک اشتباه می‌تواند کسب و کار و بیزنس ما را به نابودی بکشاند و مجموعه‌ای از فعالیت‌های درست و به موقع می‌تواند بیزنس ما را به یک بیزنس موفق و پرسود تبدیل کند. در ادامه به یکی از نقش‌های اصلی مشاور در موفقیت ما پس از ثبت شرکت اسلواکی اشاره شده است:

مشاور تهدیدها و فرصت‌ها را به صورت کامل برای شما روشن خواهد کرد

یکی از نکات مهم که باید پیش از ثبت شرکت اسلواکی مد نظر قرار دهید این است که باید بفهمید چه تهدیدها و فرصت‌هایی پیش روی شما قرار داد. راه‌های گوناگونی وجود دارد که ذهن شما را نسبت به این مسئله باز و روشن خواهد کرد. یکی از بهترین راه‌ها، دریافت مشاوره از افراد آگاه و حرفه‌ای است.

مشاور به شما می‌گوید که پس از ثبت شرکت اسلواکی چه فرصت‌هایی پیش روی شما قرار دارد و چه تهدیدهایی در کمین کسب و کار شما نشسته است. وقتی این نکات را بدانید دیگر هیچ جای نگرانی برای شکست نخواهد بود.

مشاور به شما می‌گوید که محصولات خود را می‌توانید به کدام کشورها صادر کنید، باید از چه بیمه‌هایی استفاده کنید و چه راهکارهایی به شما کمک می‌کند که بتوانید خیلی زود به رشد و توسعه برسید.

در صورتی که قصد دارید شرکت خود را در اسلواکی ثبت و راه اندازی کنید و پس از آن اقامت اسلواکی را بگیرید، توصیه می‌شود که یک بار هم که شده با شماره‌های منتدرج در سایت تماس بگیرید و از مشاوره‌های عالی و هوشمندانه متخصصان یورو اقامت استفاده کنید. دریافت مشاوره خیلی بهتر از جبران خسارت‌های ناشی از ناآگاهی است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ