00989129158913

مشاوره قبل از ثبت شرکت اسلواکی را فراموش نکنید (1)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه‌ها و حوزه‌های گوناگون نیاز به مشاوره و کسب اطلاعات فراوان دارد؛ زیرا هر چیزی نیاز به پیش‌زمینه و کسب اطلاعات فراوان دارد. در صورتی که این کار ثبت شرکت در کشور اسلواکی باشد، اهمیت مشاوره و مشورت دوچندان می‌شود. اخذ اقامت اسلواکی یکی از ساده‌ترین مزایایی است که برای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی بیان می‌شود. راه اندازی کسب و کار و بیزنس در اسلواکی اگر با مشاوره انجام نشود، می‌تواند سرمایه شما را تا حد زیادی از بین ببرد.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به اهمیت مشاوره پیش از راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی بپردازیم تا کارآفرینانی که می‌خواهند در این کشور سرمایه گذاری و کار کنند، اطلاعات خوبی در مورد این کشور و کارآفرینی در آن داشته باشند.

چرا مشاوره پیش از ثبت شرکت اسلواکی ؟

مشاوره قبل از راه اندازی بیزنس در اسلواکی اهمیت فراوانی دارد و دلایل زیادی برای آن ذکر می‌شود. در ادامه تصمیم داریم به یکی از مهم‌‎ترین دلایل آن اشاره کنیم و در مقالات دیگر تلاش می‌کنیم که دلایل دیگر را هم برای آن ذکر نماییم:

مشاور شما را با کشور اسلواکی و فضای فرهنگی این کشور آشنا می‌کند

یکی از نکاتی که هر کارآفرین یا سرمایه گذار باید قبل از راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی بداند، فضای فرهنگی این کشور است. به هر حال هر کشور آداب و رسوم و ریزه‌کاری‌های خاص خود را دارد که در صورتی که یک کارآفرین بتواند با این نکات آشنا شود، می‌تواند سود زیادی را به سمت کسب و کار خود بکشاند.

فرض کنید که در یک جلسه حاضر می‌شوید و با آداب معاشرت لازم برای حضور در جلسات و مکالمات کاری آشنا نباشید. چه اتفاقی خواهد افتاد؟ مسلماً نمی‌تواند آن‌طور که باید و شاید نظر طرف مقابل را جلب کنید و محصول مورد نظر خود را به او بفروشید. از این رو آشنایی با فضای فرهنگی این کشور اهمیت زیادی دارد و تا حد امکان قبل از ثبت شرکت اسلواکی بهتر است که با این نکات آشنا شوید.

در صورتی که قصد دارید اقامت اسلواکی را از طریق راه اندازی کسب و کار در این کشور به دست بیاورید، مسیر چندان دشورای پیش رو ندارید. کافی است تلفن را بردارید و تمامی سوالات خود را از مشاوران و متخصصان یورو اقامت بپرسید. آن‌ها تمام تلاش خود را برای رفع تمامی ابهامات شما انجام خواهند داد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ