00989129158913

مزایا و معایب روش‌های مختلف ثبت شرکت اسلواکی و راه‌ اندازی پمپ بنزین

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

مزایا و معایب روش‌های مختلف ثبت شرکت اسلواکی و راه‌ اندازی پمپ بنزین

در مقاله « روش‌های مختلف راه اندازی پمپ بنزین پس از ثبت شرکت اسلواکی » به انواع و اقسام روش‌های راه اندازی کسب و کار پمپ بنزین در اسلواکی اشاره کردیم. هر کدام از روش‌هایی که در آن مقاله بیان شد این امکان را برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار فراهم می‌کند که بتوانند اقامت اسلواکی را دریافت کنند. روش‌های راه اندازی پمپ بنزین در اسلواکی به صورت خلاصه به صورت زیر است:

  • برندسازی
  • خرید کسب و کار و بیزنس
  • فرنچایز (اخذ نمایندگی)

در این مقاله تصمیم داریم به مزایا و معایب هر کدام از این روش‌ها برای ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم.

مزایا و معایب ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی پمپ بنزین از طریق برندسازی

از آن‌جا که شما یک برند جدید هستید و کسی شما را نمی‌شناسد، وقتی شما پمپ بنزین خودتان را از طریق برندسازی راه اندازی کنید، باید کمی صبر کنید تا در اسلواکی جا بیفتید و افراد به خرید بنزین از شما عادت کنند. شاید لازم باشد تبلیغات کنید.

بنابراین کسب درآمد عالی در این روش کمی زمان می‌برد ولی در عوض این مزیت را دارد که پس از ثبت شرکت اسلواکی تمامی درآمد به استثنای مالیاتی که باید به دولت پرداخت کنید، از آن خودتان است.

مزایا و معایب ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی پمپ بنزین از طریق خرید بیزنس

در این روش هم مانند برندسازی، پس از خرید بیزنس برند از آن شما خواهد شد ولی این عیب را دارد که ممکن است پیش از این موقعیت‌یابی و جانمایی درستی اتفاق نیفتاده باشد و در نتیجه مشتریان زیادی به سمت پمپ بنزین شما نیایند.

بنابراین در این روش باید کسب و کاری بخرید که همه مسائل در آن به خوبی پیش‌بینی شده باشد تا بتوانید از این طریق به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

این روش هم مانند برندسازی همه درآمد حاصل از کسب و کار را در اختیار خودتان قرار می‌دهد و تنها باید مالیات بپردازید.

مزایا و معایب روش فرنچایز برای راه اندازی پمپ بنزین

مزیت روش فرنچایز این است که شما نمایندگی یک برند معتبر و شناخته‌شده خواهید بود و به همین خاطر افراد تمایل بیشتری به خرید بنزین از شما دارند. در ضمن متخصصان برند اصلی برای رشد و پیشرفت کسب و کارتان از شما حمایت می‌کنند و به شما مشاوره می‌دهند. تنها عیب این روش این است که باید بخشی از درآمد خودتان را به برند اصلی بدهید.

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های مجموعه یورو اقامت که در این وب سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ