00989129158913

مزایای ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی آتلیه از طریق فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در چند سال گذشته با متقاضیان زیادی روبرو شده است. کارآفرینان و سرمایه گذاران با کسب و کارهای مختلف تلاش می‌کنند که کسب و کار خود را در اسلواکی راه اندازی کنند تا از این طریق بتوانند اقامت اسلواکی را بگیرند و از فضای کسب و کار بی‌نظیری که در این کشور وجود دارد، بهره‌مند شوند.

یکی از بهترین کسب و کارهایی که می‌توانید در سال 2020 در اسلواکی راه اندازی کنید، آتلیه عکاسی است. این کسب و کار درآمد خوبی در اسلواکی دارد؛ زیرا:

  • مناظر زیبا و دل انگیز زیادی در این کشور وجود دارد
  • تعداد مهاجران و بازدیدکنندگان از این کشور بالا است که برای برگزاری مراسم‌های مختلف به این کشور می‌آیند
  • جشن‌ها و مراسم‌های زیادی در این کشور برگزار می‌شود

با توجه به موارد بالا می‌توانید یک کسب و کار پرسود و پردرآمد از طریق ثبت شرکت اسلواکی راه اندازی کنید. سوال این است که مشتریان چگونه شما را انتخاب می‌کنند؟ باید شرکت خود را از چه روشی راه اندازی کنید که مشتریان خیلی راحت به شما اعتماد کنند و از خدمات آتلیه شما استفاده کنند؟ در ادامه این مطلب تصمیم داریم یک روش عالی برای ثبت شرکت اسلواکی به شما پیشنهاد دهیم:

ثبت شرکت اسلواکی از طریق فرنچایز

یکی از بهترین روش‌ها برای راه اندازی آتلیه در کشور اسلواکی، فرنچایز است. در روش فرنچایز شما نمایندگی یک آتلیه معتبر و معروف را در اسلواکی راه اندازی می‌کنید و در ازای پرداخت یک مبلغ مشخص به صاحب برند از نام برند او برای رشد و توسعه کسب و کار خود استفاده می‌کنید.

در این روش مشتریان معمولاً برند شما را می‌‎شناسند و به همین خاطر خیلی راحت و سریع به شما اعتماد می‌کنند و از این راه درآمد شما به میزان قابل توجهی افزایش می‌یابد.

متخصصان یورو اقامت به خاطر تجربه خوبی که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی دارند می‌توانند با هزینه‌ای مناسب و در سریع‌ترین زمان ممکن شرکت شما را در این کشور ثبت کنند و اقامت این کشور را برای شما بگیرند.

شایان ذکر است که این متخصصان می‌توانند در جلسه مذاکره فرنچایز در کنار شما باشند تا بتوانید بهترین قرارداد فرنچایز ممکن را تنظیم کنید و بیشترین سود ممکن را ببرید. در جلسات فرنچایز مشخص می‌شود که شما به عنوان نماینده آن برند باید درصد مشخصی از درآمد خود را به صاحب برند بدهید. متخصصان یورو اقامت می‌توانند به شما کمک کنند که بهترین درصد ممکن را در قرارداد خود بیاورید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ