00989129158913

مدارک لازم جهت اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در صورتی قصد ثبت شرکت اسلواکی دارید و می‌خواهید پس از این کار وارد فرآیند اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت شوید، مسلماً به یک سری مدارک و اسناد نیاز دارید که باید این مدارک و اسناد را به سازمان‌های ذی‌صلاح تحویل دهید.

در این مطلب قصد داریم مدارک لازم جهت اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت را بیان کنیم.

مدارک لازم

  1. اصل شناسنامه
  2. گواهی عدم سوء پیشینه در کشور مبدأ
  3. تأییدیه حساب بانکی در ابران
  4. گردش حساب سه ماه آخر حساب بانکی
  5. گذرنامه (پاسپورت)
  6. اصل قباله ازدواج برای افراد متأهل

برای اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت، گذرنامه باید چقدر اعتبار داشته باشد؟

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی شوید، توصیه می‌شود که ابتدا گذرنامه خود را چک کنید که اعتبار لازم برای ورود به اسلواکی و اخذ اقامت این کشور را داشته باشد. البته مشاوران ما در موسسه یورو اقامت این مطلب را به صورت دقیق و کامل برای شما توضیح خواهند داد.

متخصصان بر این باور هستند که در صورتی که قصد اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت را دارید، باید پاسپورت شما حداقل 18 ماه اعتبار داشته باشد.

تأییدیه حساب بانکی در ایران باید چه شرایطی داشته باشد؟

در صورتی که قصد دارید تأییدیه حساب بانکی خود را در ایران دریافت کنید و به مراجع مربوطه تحویل دهید، باید حداقل 3000 یورو در آن پول داشته باشید. این شرایط برای مواقعی است که شما فقط یک نفر هستید و می‌خواهید اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت را بگیرید. در صورتی که تعداد نفرات بیشتری هستید، باید به ازای هر نفر از شما 3000 یورو در حساب بانکی موجودی داشته باشید.

گردش سه ماه آخر حساب بانکی باید چگونه باشد؟

برای اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت، باید گردش سه ماه آخر حساب بانکی شما نشان دهد که میانگین گردش مالی شما حداقل 600 یورو در ماه بوده است.

بسیاری از افرادی که سوال در مورد ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت این کشور از روش‌های مختلف سوال دارند، معمولاً با واحد مشاوران یورو اقامت که شماره آن‌ها در سایت قرار دارد، تماس می‌گیرند و با مشاوران ما در این زمینه صحبت و ابهامات خود را برطرف می‌کنند.

در صورتی که شما نیز جزو افرادی هستید که در این زمینه پرسشی دارید، کافی تماس بگیرید و تمام سوالات خود را به صورت کاملاً رایگان مطرح و پاسخ خود را دریافت کنید. یورو اقامت می‌تواند اقامت کشور اسلواکی را در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزینه ممکن دریافت کند. این موسسه در هر شرایطی برای شما راهگشا خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ