00989129158913

فرصت‌های بی‌نظیر برای ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در سال‌های اخیر با تقاضای بی‌نظیری همراه بوده است. یکی از روش‌های عالی برای اخذ اقامت اسلواکی ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار در این کشور به حساب می‌آید. در صورتی که تمایل دارید بیزنس پرسود خود را در این کشور راه اندازی کنید ولی ایده خاصی در ذهن خود ندارید، تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

ایده‌ها و فرصت‌های عالی برای ثبت شرکت اسلواکی

در سال‌های اخیر فرصت‌های بی‌نظیری برای ثبت شرکت اسلواکی به وجود آمده است. دولت اسلواکی با جذب سرمایه‌‌ از اتحادیه اروپا می‌کوشد طرح‌ها متنوعی را در کشور خود پیاده کند. در ادامه به چند فرصت شگفت‌انگیز و جدید برایثبت شرکت اسلواکی اشاره می‌کنیم:

1. راه آهن

یکی از بهترین و جذاب‌ترین فرصت‌ها برای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی، راه آهن است. دولت اسلواکی اخیراً طرح‌های جدید و خوبی در این زمینه شروع کرده است و قصد دارید در چند سال آینده با تمام توان این طرح‌ها را ادامه دهد. در صورتی که بتوانید بیزنس خود را در این زمینه در اسلواکی راه اندازی کنید، می‌توانید در طرح‌های دولت مشارکت داشته باشید و به درآمد قابل توجهی از این طریق دست پیدا کنید.

2. آب و فاضلاب

با ثبت شرکت اسلواکی این امکان برای شما فراهم می‎شود که در طرح‌ها به عنوان پیمانکار حضور پیدا کنید. یکی از فرصت‌های عالی برای کسب و کار در اسلواکی، طرح‌های آب و فاضلاب است که دولت این کشور با تمام توان دنبال می‌کند.

شایان ذکر است که می‌توانید علاوه بر طرح‌های پیمانکاری برای بهبود شبکه‌های آب و فاضلاب در این کشور، برای ثبت شرکت اسلواکی در حوزه دانش‌بنیان اقدام کنید. این امکان وجود دارد که از فاضلاب این کشور برای تولید و تأمین انرژی استفاده کنید.

3. خودروسازی

در سال‌های اخیر صنعت خودروسازی در اسلواکی رشد و پیشرفت خوبی داشته است. در صورتی که شما نیز بتوانید در یکی از بخش‌های جانبی خودرو فعالیت کنید، می‌توانید پس از ثبت شرکت اسلواکی با شرکت‌های مختلف همکاری داشته باشید.

این همکاری می‌‎تواند در زمینه‌های زیر صورت گیرد:

  • تولید تمامی قطعات فلزی
  • تولید بخش‌های پلاستیکی
  • خدمات مهندسی طراحی
  • خدمات مربوط به تست و آزمایش تجهیزات

فرصت‌های کسب و کار در اسلواکی فوق‌العاده زیاد است که پس از ثبت شرکت در کشور اسلواکی می‌توانید در زمینه دلخواه خود فعالیت داشته باشید و درآمد خوبی برای خود رقم بزنید.

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از موسسه‌های فعال در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی می‌کوشد شما را به تمام اهداف و آرزوهایتان برساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ