Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

شرایط تمدید اقامت اسلواکی پس از اتمام اعتبار چیست؟

یکی از سوالات و در واقع نگرانی‌های افرادی که اقامت اسلواکی را از روش‌های مختلف از جمله ثبت شرکت اسلواکی دریافت می‌کنند، این است که چگونه و با چه شرایطی می‌توانند اقامت خود را تمدید و در نهایت آن را به اقامت دائم تبدیل کنند. در این مطلب قصد داریم به بیان توضیحاتی در این رابطه بپردازیم تا کاربران بتوانند با دید بازتری جهت اخذ اقامت اسلواکی اقدام کنند.

بدون شک باید 5 سال اقامت موقت بگیرید!

یکی از مسائل مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که اقامت اسلواکی یا هیچ کشور دیگر در حوزه شنگن از همان ابتدا دائمی نیست و در هیچ شرایطی امکان اخذ اقامت دائم از همان آغاز وجود ندارد. باید هر سال و به مدت 5 سال، اقامت خود را تمدید کنید تا در پایان پنج سال در صورت داشتن شرایط لازم بتوانید اقامت اسلواکی را به صورت دائم دریافت کنید.

سه شرط لازم برای تمدید اقامت اسلواکی

  • اولین شرط لازم و ضروری برای تمدید اقامت موقت اسلواکی، نداشتن هیچ گونه پرونده کیفری در اسلواکی است. این شرط یکی از ضروری‌ترین شرط‌های تمدید است.
  • دومین شرط، پرداخت مالیات است. افرادی که وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی شده‌اند و شرکت خود را به ثبت رسانده‌اند، باید مالیات خود و شرکتشان را بپردازند. این میزان نباید کمتر از 3500 یورو در سال باشد.
  • در نهایت لازم است ثابت کنید که در کمترین حالت ممکن 183 روز از سال را در حوزه شنگن سپری کرده باشید. البته این قانون اخیراً (در اول ماه مه سال 2018) به تصویب رسیده است. شایان ذکر است همان‌طور که بیان شد باید 183 روز در حوزه شنگن بوده باشید و هیچ اصراری بر حضور در اسلواکی نیست.

در صورتی که شرایط فوق را داشته باشید، اقامت شما پس از گذشت پنج سال به اقامت دائم تبدیل می‌شود.

موسسه یورو اقامت؛ بهترین مسیر برای اخذ اقامت اسلواکی

یکی از ساده‌ترین و مقرون‌ به صرفه‌ترین روش‌های موجود برای ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت این کشور آن است که با یکی از باسابقه‌ترین و پرافتخارترین شرکت‌ها در حوزه ثبت شرکت و اقامت همکاری کنید و تمام امور را به این موسسه بسپارید و با خاطری آسوده از حضور خود در اسلواکی لذت ببرید. مقالات مختلفی برای راهنمایی شما در زمینه اقامت منتشر شده است. به طور مثال می‌توانید مقاله «مدارک لازم جهت اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت» را مطالعه فرمایید.

همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر و رسیدن به پاسخ سوالات می‌توانید با شماره‌های این موسسه که در سایت یورو اقامت قرار داده شده است، تماس بگیرید و از مشاوره رایگان این موسسه بهره‌مند شوید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ