Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

سال 2020؛ سالی پربار برای فرنچایز و ثبت شرکت اسلواکی

ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 با سرعتی شگفت انگیز و باورنکردنی انجام خواهد شد. موسسه یورو اقامت با تلاش فراوان و با تکیه بر توان متخصصان خود تلاش می‌کند که هزینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی را برای کارآفرینان و سرمایه‌‎گذاران کاهش دهد تا از این راه تمایل این دسته از افراد به راه اندازی کسب و کار و بیزنس در اسلواکی را افزایش دهد.

در این مقاله تصمیم داریم به وضعیت سرمایه‌ گذاری در اسلواکی در سال 2020 اشاره کنیم. امسال سرمایه‌گذاران با شور و اشتیاق بیشتری برای راه اندازی کسب و کار خود در این کشور اقدام می‌کنند. سوالی که برای بسیاری از کارآفرینان و سرمایه گذاران وجود دارد این است که:

افراد بهتر است در کدام حوزه سرمایه گذاری کنند تا بتوانند به سود و درآمد بیشتری دست پیدا کنند؟

موسسه یورو اقامت در این زمینه مطالعاتی انجام داده و به این نتیجه رسیده است که ثبت شرکت اسلواکی می‌تواند در زمینه‌های مختلفی پرسود و پردرآمد باشد. چیزی که اهمیت دارد، روش راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در کشور اسلواکی است.

بهترین روش برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی

بهترین روش برای ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 بدون هیچ شک و تردیدی، فرنچایز است. فرنچایز در واقع همان اخذ نمایندگی از یک برند معتبر است. در این روش با پرداخت یک هزینه مشخص نمایندگی یک برند معتبر را در اسلواکی راه اندازی می‌کنید.

مزیتی که روش فرنچایز دارد این است که امکان اخذ اقامت اسلواکی را برای متقاضیان این روش فراهم می‌کند و به همین جهت هیچ محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد.

سال 2020؛ سال کسب و کارهای کوچک ولی فعال

بسیاری از کارآفرینان وقتی صحبت از ثبت شرکت اسلواکی به میان می‌آید تصور می‌کنند که باید یک شرکت بزرگ و وسیع راه اندازی کنند و از همان ابتدا در تمامی اروپا کار کنند. اصلاً چنین چیزی نیست! شما می‌توانید با راه اندازی یک رستوران یا کافی شاپ هم شرکت تأسیس کنید و اقامت این کشور را  دریافت کنید.

موسسه یورو اقامت در تمامی مراحل کسب و کار در کنار شما خواهد بود و به شما کمک خواهد کرد که بتوانید شرکت خود را خیلی سریع تأسیس کنید و توسعه دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت شرکت و بیزنس در اسلواکی کافی است با شماره‌های تماسی که در سایت قرار گرفته است، تماس بگیرید تا مشاوران یورو اقامت تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ