00989129158913

روش‌ های ثبت شرکت اسلواکی در زمینه هنر عکاسی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

روش‌ های ثبت شرکت اسلواکی در زمینه هنر عکاسی

در صورتی که تصمیم خود را برای ثبت شرکت اسلواکی گرفته‌اید و می‌خواهید کسب و کار خودتان در زمینه عکاسی را در این کشور راه اندازی کنید به شما تبریک می‌گوییم. اخذ اقامت اسلواکی و فعالیت در این کشور می‌تواند مزایای زیادی برای شما به همراه داشته باشد و راه را برای ثروت‌آفرینی و رسیدن به درآمدهای عالی برای شما هموار کند.

روش‌های گوناگونی برای ثبت شرکت اسلواکی در حوزه عکاسی وجود دارد که در ادامه قصد داریم به این روش‌ها بپردازیم. در کل سه روش اصلی برای ثبت شرکت عکاسی در کشور اسلواکی وجود دارد:

  • برندسازی
  • ایجاد شعبه
  • فرنچایز (اخذ نمایندگی از یک برند معتبر و معروف)

هر کدام از روش‌های فوق معایب و مزایای خاص خودش را دارد که در ادامه به صورت مختصر به این موارد می‌پردازیم:

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه عکاسی از طریق برندینگ یا برندسازی

در حال حاضر راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی می‌تواند درآمد زیادی برای کارآفرین یا سرمایه‌گذار به همراه داشته باشد. البته کارآفرین باید به خوبی بداند که از کدام روش می‌تواند درآمد بیشتری کسب کند.

روش برندسازی روش بسیار خوبی است. در این روش شما برند خودتان را در اسلواکی راه اندازی می‌کنید. درآمدزایی در این روش ممکن است کمی طول بکشد؛ زیرا باید اعتماد مخاطب را از طریق بازاریابی و تبلیغات و تجربه‌ای که در ذهن او ثبت می‌کنید جلب کنید و پس از آن به درآمد رویایی خودتان برسید. البته مزیت برندسازی این است که تمام درآمدی که از این کار دریافت می‌کنید، به استثنای مالیات از آن خودتان خواهد بود.

روش دوم: ایجاد شعبه کسب و کارتان در اسلواکی

این روش هم دقیقاً مانند برندسازی است. شما در کشور دیگری مانند ایران کسب و کار عکاسی دارید. حال می‌‎آیید و در اسلواکی شعبه‌ای از کسب و کارتان را راه اندازی می‌کنید. مزایا و معایب این روش دقیقاً مانند برندسازی است و هیچ تفاوت خاصی با آن ندارد.

روش سوم: فرنچایز یا اخذ نمایندگی از یک برند معتبر

روش دیگری که برای ثبت شرکت اسلواکی وجود دارد، روش فرنچایز است. شما در این روش نمایندگی یک برند معتبر را می‌گیرید و با نام آن برند در اسلواکی فعالیت می‌کنید. این روش هم مزایا و معایب خاص خودش دارد که در مقاله « ثبت شرکت اسلواکی در زمینه عکاسی از روش فرنچایز » به این موضوع خواهیم پرداخت.

در صورت تمایل به اخذ اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌های موسسه یورو اقامت که در ادامه این مطلب هم آمده است تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ