00989129158913

روش‌های کسب درآمد از حوزه طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

روش‌های کسب درآمد از حوزه طراحی گرافیک پس از ثبت شرکت اسلواکی

حوزه طراحی گرافیک از حوزه‌هایی است که پس از ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید فعالیت‌های زیادی در حوزه خودتان انجام دهید و در نتیجه درآمد قابل توجهی کسب کنید. اولین نکته برای ثبت شرکت در کشور اسلواکی در حوزه گرافیک این است که می‌توانید اقامت اسلواکی را بگیرید. شایان ذکر است که این اقامت دائمی نیست و تا 5 سال موقتی است ولی پس از گذشت 5 سال با بررسی مراجع مربوطه می‌توانید آن را دائمی کنید.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به روش‌های کسب درآمد در اسلواکی در حوزه گرافیک اشاره کنیم. در صورتی که تمایل به ثبت شرکت اسلواکی در این زمینه دارید کافی است تا پایان این مقاله با ما همراه شوید.

1. ثبت شرکت اسلواکی و گرفتن سفارش‌های گرافیکی گوناگون

می‌توانید شرکتی در اسلواکی ثبت و راه اندازی کنید و پس از ثبت شرکت، سفارش‌های متنوعی از اشخاص حقیقی و حقوقی (شرکت‌ها و ارگان‌های مختلف) بگیرید. این سفارش‌ها می‌‎تواند شامل موارد زیر باشد:

  • طراحی پوستر و بنر
  • انجام کارهای گرافیکی سایت
  • طراحی کاتالوگ
  • طراحی لوگو

چهار مورد فوق تنها گوشه‌ای از کارهایی است که پس از ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید انجام دهید. می‌توانید پس از گذشت مدتی از کارتان در اسلواکی به توسعه دادن بیزنس خودتان فکر کنید و وارد زمینه طراحی و راه اندازی سایت شوید.

2. آموزش گرافیک در سراسر جهان

می‌توانید پس از ثبت شرکت اسلواکی یک موسسه آموزشی در زمینه طراحی گرافیک راه اندازی کنید و از آن طریق درآمد قابل توجهی برای خودتان رقم بزنید. آموزش شما می‌تواند به صورت حضوری و غیرحضوری (آنلاین) باشد. در صورتی که آموزش حضوری برگزار کنید، عمده دانشجویان شما ساکن اسلواکی خواهند بود ولی در صورت برگزاری آموزش غیرحضوری می‌توانید مخاطبان خود را از سراسر جهان جذب کنید. مسلماً با این روش می‌توانید درآمد قابل توجهی برای خودتان رقم بزنید.

دو مورد فوق تنها دو مورد از حوزه‌هایی است که پس از ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید در آن‌ها فعالیت کنید. شما این توانایی را در زمینه‌های گوناگونی شرکت خودتان را راه بیندازید و از طریق آن به درآمد دلخواه و مورد نظر خودتان برسید. حال بد نیست اطلاعات خود را در زمینه روش‌های ثبت شرکت در زمینه گرافیک بالا ببرید. سه روش مختلف برای ثبت شرکت وجود دارد که در مقاله « 2+1 روش عالی برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه گرافیک » به این روش‌ها می‌پردازیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌های مندرج درسایت یورو اقامت تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ