00989129158913

راه اندازی کارواش از طریق ثبت شرکت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه‌های مختلفی صورت می‌گیرد که یکی از حوزه‌های پردرآمد و پرطرفدار برای راه اندازی بیزنس در اسلواکی، کارواش است. امروزه خودروهای زیادی در اسلواکی وجود دارد و تمامی این خودروها نیاز با شستشو و پاکسازی دارند. مشغله‌های زندگی روزمره باعث شده است که افراد معمولاً تمیز کردن و شستشوی خودروهای خود را به کارواش بسپارند. مزیتی که ره اندازی بیزنس کارواش در اسلواکی دارد این است که امکان اخذ اقامت اسلواکی را برای متقاضی فراهم می‌کند.

چه روش‌های مختلفی که برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه کارواش وجود دارد؟

روش‌های مختلف برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه کارواش وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌شود:

  • راه اندازی شعبه‌ای از کسب و کار خود در اسلواکی
  • راه اندازی یک نمایندگی از یک شرکت دیگر که در زمینه کارواش اعتبار زیادی دارد (فرنچایز)
  • راه اندازی یک شرکت جدید (یک برند جدید) در زمینه کاوراش (برندسازی)

هر کدام از این روش‌ها مزایا و معایب خاص خودش را دارد که در مقاله « مزایا و معایب روش‌های مختلفثبت شرکت اسلواکی در زمینه کارواش » سعی کرده‌ایم که به چند مورد از این مزایا و معایب به صورت کامل اشاره کنیم.

شیوه اخذ اقامت اسلواکی با راه اندازی کارواش

یکی از مهم‌‎ترین مزایای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی این است که متقاضی می‌تواند برای اخذ اقامت این کشور اقدام کند. این اقامت در پنج سال اول به صورت موقتی خواهد بود. در صورتی که شرکت شما بازدهی لازم را داشته باشد و بتوانید کسب و کار خود را به میزان لازم توسعه دهید و همچنین تعداد روزهای مورد نظر دولت اسلواکی را در این کشور اقامت داشته باشید، می‌توانید برای دائمی کردن اقامت اسلواکی اقدام کنید.

همه کارها را به یورو اقامت بسپارید

در حال حاضر موسسات زیادی وجود دارد که می‌توانند برای ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت این کشور به شما کمک کنند. یکی از این موسسات که تجربه خوبی در این زمینه دارد، موسسه یورو اقامت است. این مجموعه با بکارگیری مجموعه‌ای از بهترین و توانمندترین متخصصان می‌کوشد که راه اندازی کسب و کار در اسلواکی را برای شما آسان کند.

جهت دریافت تمامی اطلاعات لازم در مورد راه اندازی کسب و کار در اسلواکی می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت این مجموعه قرار دارد تماس بگیرید و تمامی اطلاعات لازم را از تیم مشاوره تخصصی این مجموعه دریافت کنید. یورو اقامت از ابتدا تا انتهای مسیر یعتی دائمی کردن اقامت همراه شما خواهد بود.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ