00989129158913

درآمد تقریبی پس از اخذ اقامت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از سوالات پرتکراری که متقاضیان اخذ اقامت اسلواکی از مشاوران موسسه یورو اقامت می‌پرسند این است که در صورتی که بتوانند اقامت اسلواکی را دریافت کنند، حدوداً تا چه میزان درآمد خواهند داشت. البته این مسئله بیشتر برای افرادی مطرح هست که با شیوه‌ای غیر از ثبت شرکت بخواهند، وارد اسلواکی شوند؛ زیرا متقاضیان اقامت لهستان از طریق ثبت شرکت خود کارآفرین یا سرمایه‌گذار هستند و نیازی به دریافت حقوق نخواهند داشت.

در این مطلب قصد داریم به میزان درآمد دریافتی پس از اخذ اقامت اسلواکی بپردازیم.

درآمد به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد

نمی‌توان به صورت مطلق اعلام کرد که در صورت شروع به کار در اسلواکی چه میزان حقوق دریافت خواهید کرد؛ زیرا میزان حقوق به چند عامل بستگی دارد:

  1. میزان ساعت کار در طول 24 ساعت
  2. نوع ویزا؛ زیرا به عنوان مثال فردی که ویزای دانشجویی دریافت می‌کند، نمی‌تواند به صورت تمام‌وقت فعالیت کند.
  3. نوع تخصص تأثیر بسیار زیادی روی حقوق دریافتی افراد دارد.

میانگین حقوق دریافتی در اسلواکی

چندین روش و شیوه مختلف برای محاسبه میانگین دستمزد یک فرد در یک ماه وجود دارد. یکی از مهمترین روش‌ها توسط اداره آمار اسلواکی معرفی شده است. این اساس این فرمول،  میانگین اسمی دستمزد در طول یک ماه حدود 950 تا 1000 یورو معرفی شد. بالاترین حقوق در اسلواکی مربوط به منطقه براتیسلاوا است که 1300 یورو و پایین‌ترین آن مربوط به منطقه پرشوف است که 850 یورو تخمین زده شده است.

پس از اخذ اقامت اسلواکی کدام دسته از مخارج قطعی است؟

  1. اولین دسته از مخارج قطعی در اسلواکی مربوط به بیمه است. 9.4 درصد از حقوق شما متعلق به بیمه اجتماعی و 4 درصد متعلق بع بیمه سلامت است.
  2. برخی از کارفرماها، مبلغی را به عنوان مالیات از حقوق شما کسر می‌کنند که میزان این کسری در سال 2019، حدود 328.12 یورو است.
  3. وقتی مجموع حقوق شما محاسبه شد 19 درصد به عنوان مالیات کسر می‌گردد که اگر حقوق شما بیشتر از 3021 یورو باشد، این کسری به 25 درصد افزایش خواهد یافت.

موسسه یورو اقامت، پیشگام در عرصه مشاوره و ارائه خدمات گوناگون اقامتی

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت یا هر شیوه دیگری شوید، مشاوران و متخصصان ما در موسسه یورو اقامت همواره در کنار شما هستند. می‌توانید با شماره‌های تماسی که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید. با مشاور صحبت کنید و پس از قطعی شدن تصمیم تمام امور را به ما بسپارید تا در یک چشم به هم زدن خود را در اسلواکی ببینید. امتحان این معجزه از یورو اقامت را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

برای آگاهی بیشتر از شرایط  اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ