00989129158913

حداقل سرمایه‌ گذاری برای ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امروزه کشور اسلواکی به یکی از بزرگ‌ترین مقاصد جهان در زمینه سرمایه‌گذاری تبدیل شده است و کارآفرینان و سرمایه‌گذاران زیادی برای ثبت شرکت اسلواکی اقدام می‌کنند. یکی از اهداف این افراد از ثبت شرکت، اخذ اقامت اسلواکی است. ثبت شرکت اسلواکی مانند کشورهای دیگر به یک حداقل سرمایه‌گذاری نیاز دارد که در این مطلب قصد داریم به این حداقل‌ها بپردازیم تا کارآفرینان متقاضی اخذ اقامت اسلواکی بتوانند درک بهتری از شرایط این کشور داشته باشند.

یک اصل کلی برای ثبت شرکت اسلواکی

هنگامی که سرمایه‌گذار می‌خواهد جهت ثبت شرکت اسلواکی اقدام کند، باید با یک اصل مهم و اساسی آشنایی داشته باشد. این اصل در دو نکته زیر خلاصه می‌شود:

  • تمامی شرکت‌های اسلواکی نیازمند حداقل سرمایه هستند و تا این حداقل سرمایه‌ تأمین نشود، ثبت شرکت اسلواکی صورت نمی‌گیرد.
  • وقتی شرکتی می‌خواهد شکل بگیرد، باید حداقل یک مدیر و یک سهامدار حامی این شرکت باشند.

سرمایه سهام برای ثبت شرکت اسلواکی

قانون تجارت و کار در کشور اسلواکی بیان می‌دارد: «سرمایه سهام باید توسط سهامداران شرکت تأمین شود. وقتی سرمایه سهام توسط این افراد تأمین شد باید ارزش این سهام را جمع زد. حاصل جمع این سرمایه نشان می‌دهد که ارزش کل سهام شرکت چقدر است.»

انواع ثبت شرکت اسلواکی که نیاز به حداقل سرمایه ثابت دارد

سه مدل شرکت در اسلواکی وجود دارد که برای تأسیس آن‌ها نیاز به حداقل سرمایه ثابت است:

  1. شرکت سهامی خاص
  2. شرکت سهامی عام
  3. شرکت با مسئولیت محدود

در صورتی که بتوانید حداقل سرمایه سهام لازم را تأمین و چنین شرکت‌هایی در اسلواکی راه اندازی کنید، مسیر خود را برای اخذ اقامت اسلواکی هموار کرده‌اید.

حداقل میزان سرمایه برای ثبت شرکت اسلواکی با مسئولیت محدود

حداقل سرمایه‌ای که برای راه اندازی شرکت با مسئولیت محدود نیاز دارید، 5000 یورو است. در کنار این مبلغ، سرمایه‌گذار باید یک بیزنس پلن (طرح کسب و کار) قوی و دقیق به دولت اسلواکی ارائه دهد. پس از ثبت شرکت می‌توانید برای اخذ اقامت اسلواکی اقدام کنید.

حداقل سرمایه لازم برای راه اندازی شرکت سهامی خاص و عام

برای راه اندازی چنین شرکت‌هایی به حداقل 25000 یورو سرمایه نیاز دارید. بسیاری از کارآفرینان در مورد تفاوت شرکت‌های سهامی خاص و عام سوال می‌کنند. تفاوت این دو مورد در تعداد سهامی است که عرضه می‌کنند. یک شرکت سهامی خاص حداکثر 50 سهم و سهامی عام بیش از 50 سهم می‌تواند عرضه کند.

در صورتی که نیاز به دانش بیشتر در این زمینه دارید، می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. مشاوران یورو اقامت همراه همیشگی شما در اخذ اقامت اسلواکی و ثبت شرکت در این کشور هستند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ