00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و مزایای روش فرنچایز در حوزه پوشاک

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه‌ پوشاک خیلی عالی جواب می‌دهد و در صورتی رعایت نکات لازم به نتایج بسیار خوبی ختم می‌شود که اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم تنها یکی از این مزایا است. در مقاله « ثبت شرکت اسلواکی در زمینه پوشاک و لباس از طریق روش فرنچایز» به یک سری از نکات مهم برای راه اندازی بیزنس پوشاک در اسلواکی اشاره شد. در این مقاله تصمیم داریم در رابطه با مزایای روش فرنچایز اشاره کنیم تا کارآفرینان علاقمند به راه اندازی کسب و کار در این کشور بتوانند آگاهی کامل را از مزایای فرنچای زبه دست بیاورند.

فرنچایز یعنی سود زودهنگام

وقتی کارآفرین نمایندگی یک برند را در اسلواکی افتتاح می‌کند، اگر هوشیار باشد می‌تواند خیلی سریع اعتماد مشتریان را جذب کند. البته این برند باید کاملاً تثبیت‌شده، معروف و شاخص باشد تا خیلی سریع شناخته شود. تعهد به مشتریان، کیفیت و ارائه قیمت مناسب در وفاداری مشتریان تأثیر به‌سزایی دارد.

ثبت شرکت اسلواکی از طریق فرنچایز، نیاز چندانی به بازاریابی گسترده ندارد

وقتی شخصی وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی از طریق فرنچایز را به اتمام می‌رساند، این مزیت شامل حال او می‌شود که نیاز چندانی به بازاریابی در سطوح گسترده و صرف هزینه‌های هنگفت در این زمینه ندارد؛ زیرا این برند از ابتدا کاملاً معروف است و کافی است که شما به همه اعلام کنید که نمایندگی این برند در اسلواکی افتتاح شده است.

تمامی آموزش‌های لازم برای فروش و جذب مشتری در اخیتار شما قرار می‌گیرد

یکی از مهم‌ترین مزایای روش فرنچایز این است که تمامی آموزش‌های لازم برای برخورد با مشتری، فروش، بازاریابی، تبلیغات و غیره از طرف صاحب برند در اختیار شما به عنوان دارنده امتیاز این برند قرار می‌گیرد. از این خاطر هیچ‌گونه نگرانی برای آزمون و خطا و شکست در ارتباط با مشتریان وجود نخواهد داشت.

چیدمان، دکوراسیون و کالاهای لازم در اختیار شما قرار می‌گیرد

پس از ثبت شرکت اسلواکی از طریق فرنچایز، تمامی کالاها و پوشاک برند با کیفیت کامل در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین صاحب برند، فروشگاه شما را با دکوراسیون مد نظر خود تزیین خواهد کرد تا بتوانید خیلی سریع مشتریان را به سمت خود جلب و جذب کنید. البته احتمالا باید در ابتدا مبلغی را برای خرید امتیاز برند  بپردازید. همچنین طبق قراردادی که با برند اصلی خواهید بست، لازم است در هر بازه زمانی (مثلاً ماهیانه، سالیانه و …) مبلغی را به عنوان حق فرنچایز به برند اصلی پرداخت کنید.

موسسه یورو اقامت با تجربه درخشان خود در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی می‌تواند در تمامی مراحل ثبت شرکت اسلواکی از طریق فرنچایز در کنار شما باشد تا بتوانید تمامی فرآیندها را به صورت کاملاً رسمی و قانونی انجام دهید و در سریع‌ترین زمان ممکن به اهداف خود برسید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، کافی از طریق شماره‌های موجود در سایت با متخصصان یورو اقامت در تماس باشید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ