00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و مراقبت در منزل از طریق فرنچایز

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در حال حاضر یکی از بهترین راه‌ها برای کارآفرینی و رسیدن به ثروت در اروپا محسوب می‌شود. کارافرینان پس از راه اندازی کسب و کار خود در این کشور می‌توانند اقامت اسلواکی را هم دریافت کنند. البته این اقامت در ابتدا به صورت موقت ارائه می‌شود و پس از گذشت پنج سال دائمی می‌‎شود.

در مقاله « ثبت شرکت اسلواکی در زمینه مراقبت از بیماران و سالمندان در منزل» تلاش کردیم که مطالبی هر چند مختصر در رابطه با کسب و کار مراقبت در منزل ارائه دهیم. در این مقاله نیز می‌خواهیم به ثبت شرکت اسلواکی از همین طریق بپردازیم. روشی که موسسه یورو اقامت برای راه اندازی کسب و کار مراقبت از سالمندان پیشنهاد می‌دهد، روش فرنچایز است. در ادامه این مطلب تصمیم داریم به صورت کامل روش فرنچایز را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهیم.

اروپا کم کم دارد پیر می‌‎شود

افزایش سن مردم اروپا  و پیری جوامع اروپایی یکی از مشکلاتی است که این کشورها با آن روبرو هستند. از این جهت است که مراکز نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل روز به روز در حال افزایش هستند.

فرض کنید که سالمندی در منزل دارید و می‌خواهید برای او پرستار در منزل بگیرید. کدام مرکز را انتخاب می‌کنید؟

مسلماً مرکزی را انتخاب می‌کنید که سوابق خوب و ترجیحاً بلندمدتی در این زمینه داشته باشد تا بتواند تمامی نکات لازم را در رابطه با نگهداری از سالمند شما رعایت کند.

پیشنهاد یورو اقامت برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه مراقبت در منزل

بهترین کار برای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی در زمینه مورد بحث این است که با یک شرکت با سابقه بالا در این زمینه وارد مذاکره شوید و نمایندگی آن را در اسلواکی راه اندازی کنید. این کار مزایای زیادی برای شما دارد که با کلیلک کردن روی عنوان « ثبت شرکت اسلواکی و مزایای روش فرنچایز در زمینه مراقبت در منزل» می‌توانید این مزایا را مطالعه کنید.

در روش فرنچایز شما تمامی آموزش‌های لازم را از صاحب برند فرامی‌گیرید و می‌توانید خدمات خود را به کشورهای سراسر اتحادیه اروپا ارائه دهید. همچنین امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق راه اندازی کسب و کار از روش فرنچایز وجود دارد.

یورو اقامت؛ موسسه‌ای برای ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی

در صورتی که قصد دارید شرکت خود را از روش فرنچایز در اسلواکی راه اندازی کنید، موسسه یورو اقامت می‌تواند در سریع‌ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه کلیه اقدامات مربوط به ثبت شرکت اسلواکی و اخذ اقامت را برای شما انجام دهد. در صورتی که هر گونه پرسش و ابهامی در خصوص راه اندازی کسب و کار در اسلواکی دارید، با شماره‌های یورو اقامت تماس بگیرید تا مشاوران این موسسه به تمامی سوالات شما پاسخ دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ