00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی مراکز تولید پوشاک

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه‌های گوناگونی انجام می‌شود و یکی از جدیدترین و بهترین راه‌ها برای اخذ اقامت اسلواکی محسوب می‌شود. هر کارآفرین یا سرمایه‌گذاری که بتواند فرآیند ثبت شرکت اسلواکی را پشت سر بگذارد، می‌‎تواند از مزایای زیادی از جمله دسترسی به بازار وسیع اروپا و سراسر جهان دست پیدا کند. یکی از بهترین و پررقابت‌ترین بازارهای اروپا در حال حاضر، بازار پوشاک به حساب می‌آید.

تولید پوشاک؛ صنعتی جاودانه و ماندگار برای ثبت شرکت اسلواکی

در حال حاضر اگر یک کارآفرین بتواند تولیدی خود را در اسلواکی مستقر کند و کالایی باکیفیت و در عین حال مقرون به صرفه به بازار عرضه نماید، مسلماً در یک بازه زمانی کوتاه به شهرت قابل توجهی دست پیدا می‌کند و مشتریان بسیار را به سمت محصولات خود جذب می‌کند.

پس از ثبت شرکت اسلواکیدر زمینه تولید پوشاک مسیری پرپیچ و خم در پیش خواهید داشت ولی اگر یک سری از فاکتورها را مد نظر قرار دهید، به احتمال زیاد موفق خواهید شد.

فاکتورهای موفقیت پس از راه اندازی بیزنس پوشاک در اسلواکی

  • وقتی یک کارآفرین وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی می‌شود باید ابتدا به ساکن سوالات مربوطه را از مشاوران و متخصصان حوزه پوشاک بپرسد تا متوجه شود در حال حاضر بهترین موارد اولیه در کدام کشورها به دست می‌آید.
  • باید کارآفرین بداند که چه محصولی بیشترین طرفدار و بیشترین فروش را دارد.
  • کشف بهترین بازارهای جهان برای عرضه پوشاک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
  • بهترین روش برای ثبت شرکت اسلواکی چیست؟ (برندسازی یا فرنچایز)
  • بهترین شیوه برای قیمت‌گذاری کالاها چیست؟

پس از پیدا کردن جواب سوالات بالا می‌توان کار را استارت زد و درآمدزایی کرد.

مزایای راه اندازی بیزنس پوشاک در اسلواکی

  • کسب و کار پوشاک در اسلواکی مزایای مختلف دارد که در ادامه به چند مورد از مهم‌ترین مزایای این حرفه اشاره خواهد شد:

امکان اخذ اقامت اسلواکی

یکی از بزرگ‌ترین مزایای راه اندازی کسب و کار در کشور اسلواکی این است که کارآفرین می‌تواند برای خود و اعضای خانواده، اقامت اسلواکی را دریافت کند. این اقامت در ابتدا به صورت موقت خواهد بود و پس از پنج سال می‌توان آن را دائمی کرد.

دسترسی به بازار جهان

وقتی فرد کسب و کار خود را در اسلواکی راه اندازی می‌کند، می‌تواند محصولات خود را در سراسر جهان عرضه کند و هیچ محدودیتی در این زمینه ندارد.

نیروی کار ماهر در اسلواکی

در حال حاضر بیش از 40000 نفر در اسلواکی در صنعت پارچه و پوشاک مشغول به کار هستند و این آمار به خوبی نشان می‌دهد که نیروی کار ماهی به اندازه کافی در اسلواکی وجود دارد. از طرفی امکان انتقال نیروهای ایرانی یا خارجی به اسلواکی از طریق ثبت شرکت وجود دارد.

موسسه یورو اقامت می‌تواند تمامی اقدامات مربوط به راه اندازی کسب و کار و اقامت را برای شما انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایطثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ