00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی شعب خرده فروشی و توزیع (فرنچایز)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

امروزه ثبت شرکت اسلواکی در قالب‌های متنوع و متفاوتی صورت می‌گیرد. کارآفرینان پس از ثبت شرکت، اقدام به اخذ اقامت اسلواکی می‌کنند و با سعی و تلاش فراوان به منابع درآمدی قابل توجهی دست پیدا می‌کنند. بازاریابی در کشورهای اروپایی و رسیدن به مشتری، کار چندان ساده و آسانی نیست. ممکن است مدت زمان نسبتاً طولانی نیاز باشد تا برند شما به یک برند معتبر و مشهور تبدیل شود.

راهکار موسسه یورو اقامت برای ثبت شرکت اسلواکی

یکی از بهترین و جدیدترین راهکارها برای ثروت آفرینی، راه اندازی کسب و کار از طریق فرنچایز است. در روش فرنچایز شما به یک نمایندگی برای برندهای معروف و شناخته‌شده تبدیل می‌شوید. در این روش نیازی به بازاریابی در سطوح گسترده و مخارج بیهوده ندارید. کارآفرین با پرداخت یک مبلغ معین تمامی تجهیزات اصلی و اولیه را از صاحب برند دریافت می‌کند و پس از آن به صورت ماهیانه و طبق قرارداد، مبلغی از درآمد خود را به صاحب برند پرداخت می‌کند.

راه اندازی شعب خرده فروشی و توزیع با ثبت شرکت اسلواکی

می‌توانید پس از ثبت شرکت اسلواکی ، یک فروشگاه ساده و شیک برای خرده فروشی و توزیع محصولات برندهای معتبر راه اندازی کنید. این فروشگاه می‌تواند در قالب موارد زیر باشد:

  • هایپر مارکت‌
  • لوازم آرایشی و بهداشتی
  • فروشگاه خواربار و خشکبار
  • انبارها و شبکه‌های توزیع مواد مختلف

در حال حاضر راه اندازی کسب و کار خرده فروشی و توزیع از طریق ثبت شرکت اسلواکی طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ زیرا سود تضمین‌شده‌ای را به همراه دارد و هیچ نیازی به هزینه‌های اضافی نیست.

استفاده از روش‌های اثبات‌شده و نتایج قابل پیش‌بینی

وقتی از طریق روش فرنچایز، شرکت خود را راه اندازی می‌کنید، همه چیز برای شما معلوم و مشخص است. صاحب برند یک سری دستور العمل در اختیار شما قرار می‌دهد که تمام روش‌هایی که باید برای رسیدن به درآمد انجام دهید، در آن بیان شده است.

وقتی که برای اخذ شعبه اقدام کنید، مدت زمان مشخصی نیاز است که شرکت مورد بحث دکور خود را در مغازه شما پیاده کند، تابلوی برند را برای شما نصب کند و تغییرات لازم را اعمال نماید. در این مدت شما به عنوان صاحب نمایندگی باید آموزش‌های لازم را از برند مذکور دریافت نمایید.

موسسه یورو اقامت نسبت به آینده روش فرنچایز فوق العاده خوشبین است و باور دارد که اگر برای یک برند معتبر کار کنید، به شکلی سریع و البته آسان به درآمد خوبی دست پیدا می‌کنید. شایان ذکر است که امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق راه اندازی کسب و کار به روش فرنچایز وجود دارد.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ