00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی رستوران‌ در این کشور (فرانچایز)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

همان‌طور که می‌دانید پس از ثبت شرکت اسلواکی ، یکی از مهم‌ترین مراحلی که باید پشت سر بگذارید، بازاریابی و جذب مشتری است. برای اخذ اقامت اسلواکی و تمدید آن از طریق ثبت شرکت باید به صورت مداوم تلاش و کوشش کنید. لازم است تبلیغاتی گسترده انجام دهید. باید انواع و اقسام روش‌های مارکتینگ را پیاده کنید تا بتوانید درآمد خوبی کسب کنید و به یک برند معروف و معتبر تبدیل شوید.

یک پیشنهاد عالی برای ثبت شرکت اسلواکی

یکی از بهترین راه‌ها برای کارآفرینی و ثبت شرکت اسلواکی ، راه اندازی رستوران و صنایع غذایی است. در حال حاضر این نوع کسب و کار خیلی خوب جواب می‌دهد و می‌توانید درآمد شگفت انگیزی از این طریق دریافت کنید. در صورتی که بتوانید خدمات خوبی ارائه دهید و در زمینه بازاریابی، به درستی فعالیت کنید، مطمئن باشید که موفق خواهید شد. موسسه یورو اقامت موفقیت شما را تضمین خواهد کرد.

یک راه فوق‌العاده ساده: فرانچایز

بسیاری تصور می‌کنند که برای رسیدن به موفقیت حتماً باید سختی‌های زیادی متحمل شوند. اینجاست که باید گفت: «سخت کار کردن لازم نیست. باید هوشمندانه کار کنید.» یکی از راه‌های فعالیت درست و هوشمندانه، فرانچایز است. برای ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی رستوران، یک برند معروف و پرطرفدار بین المللی در زمینه رستوران پیدا کنید. حق امتیاز آن را بخرید و در اسلواکی، شعبه آن را افتتاح کنید. با این کار در واقع ره صدساله را یک‌شبه طی می‌کنید.

نگران نباشید. در تمامی مراحل موسسه یورو اقامت در کنار شما خواهد بود و با مشاوره‌ها و راهنمایی‌های خود، کار را برای شما بسیار آسان خواهد کرد تا بتوانید با صرف کمترین هزینه به درآمدی حیرت آور برسید و جای پای خود را در اسلواکی محکم کنید.

چند فعالیت عالی برای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی

امروزه فعالیت‌هایی مانند رستوران، صنایع غذایی، فست فود، پمپ بنزین و غیره طرفداران زیادی پیدا کرده است. چرا شما یکی از این کسب و کارها را راه اندازی نکنید؟ اسلواکی یکی از بهترین کشورها برای کسب و کارهای مدل فرانچایز است. در مقاله « ثبت شرکت اسلواکی از طریق روش فرانچایز» به چند کسب و کار عالی و پرطرفدار دیگری که می‌توانید در اسلواکی راه اندازی کنید، اشاره شده است.

در صورتی که ایده راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت و فرانچایزینگ برای شما مناسب است، کافی است با شماره‌هایی که در سایت یورو اقامت قرار گرفته است، تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از مشاوران این موسسه دریافت کنید. یورو اقامت در تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار در کنار شما خواهد تا بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به اهداف خود برسید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ