ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

ثبت شرکت اسلواکی و دادن بهترین پاسخ به نیازهای بازار این کشور (1)

موارد بحث شده

بررسی بازار کشورهای مختلف یکی از مهم‎‌ترین کارهایی است که کارشناسان و متخصصان یورو اقامت انجام می‌دهند. متخصصان یورو اقامت که در زمینه ثبت شرکت اسلواکی فعالیت دارند به این نتیجه رسیده‌اند که بازار کارآفرینی در این کشور در یکی از بهترین شرایط و اوضاع خود قرار دارد. افراد می‌توانند خیلی راحت با راه اندازی بیزنس در اسلواکی، اقامت اسلواکی را بگیرند و پس از گذشت پنج سال آن را دائمی کنند.

در مقاله « چگونه پس از ثبت شرکت اسلواکی به موفقیت برسم؟ » بیان کردیم که یکی از بهترین راه‌های رسیدن به موفقیت در اسلواکی، مشورت با افراد متخصص و کارشناسان این حوزه است. متخصصان یورو اقامت با بررسی حوزه‌های کاری مختلف و بازار اسلواکی به این نتیجه و باور رسیده‌اند که یک سری از حوزه‌های کاری در اسلواکی مورد نیاز هستند و کارآفرینان با ثبت شرکت اسلواکی و ورود به این زمینه‌ها می‌توانند درآمد خوب و قابل توجهی را برای خود رقم بزنند.

بازار اسلواکی به شما نیاز دارد، برای ثبت شرکت اسلواکی اقدام کنید

بازار اسلواکی در حال حاضر یکی از پررونق‌ترین و بهترین بازارهای اروپا محسوب می‌شود و توجه متخصصان و کارشناسان مختلفی را به خود جلب و جذب کرده است. کارآفرینان می‌توانند با ورود به بازار این کشور درآمد قابل توجهی کسب کنند. شرط موفقیت در این بازار آن است که سرمایه گذاران بدانند که کدام حوزه از بازار به آن‌ها نیاز دارد.

در ادامه تصمیم داریم به یک حوزه جدید و نوپا برای ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم که با ورود به این حوزه می‌توانید بازار خوبی برای خودتان دست و پا کنید.

کسب و کارهای فناوری و دیجیتال؛ جدید و پردرآمد

یکی از جدیدترین و بهترین حوزه‌هایی که که در حال حاضر تقاضای خوبی در بازار اسلواکی برای آن وجود دارد، کسب و کارهای مرتبط با حوزه فناوری و فضای دیجیتال است. این حوزه‌ها در حال حاضر جدید و نوپا هستند و شرکت‌های زیادی به این حوزه ورود نکرده‌اند. از این جهت با ورود به این حوزه می‌توانید درآمد خوب و قابل توجهی کسب کنید.

موسسه یورو اقامت همپای همیشگی شما برای ثبت شرکت اسلواکی

این موسسه تجربه خوبی در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی دارد. از این رو می‌توانید تمام امور راه اندازی بیزنس و اقامت را به متخصصان این مجموعه بسپارید تا شرکت شما را در سریع‎ترین زمان و با مناسب‌ترین هزینه ممکن راه اندازی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌های مندرج در سایت تماس حاصل کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

ثبت شرکت اسلواکی و دادن بهترین پاسخ به نیازهای بازار این کشور (1)
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights