00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی و بررسی مهارت‌های زبانی نیروهای این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی یکی از بهترین مسیرها برای راه اندازی یک کسب و کار قدرتمند و ثروت آفرین در اروپا به حساب می‌آید. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران می‌‎توانند با راه اندازی کسب و کار خود در اسلواکی خیلی راحت و در سریع‌ترین زمان ممکن به اقامت اسلواکی دست پیدا کنند. دولت اسلواکی این امکان را به کارآفرینان می‌دهد که خیلی راحت اقامت اسلواکی را پس از 5 سال دائمی کنند.

یکی از نگرانی‌های اصلی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برقراری ارتباط با نیروهای کار است. در ادامه این مطلب تصمیم داریم به مهارت‌های زبانی در بین نیروهای کاری موجود در کشور اسلواکی اشاره کنیم تا کارآفرینانی که به زبان این کشور تسلط ندارند بدانند که چه راه‌های دیگری برای ارتباط برقرار کردن با نیروهای این کشور وجود دارد.

برای ثبت شرکت اسلواکی در چه زبانی باید مهارت داشته باشیم؟

خوشبختانه در چند سال گذشته راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی به شدت مورد استققبال کارآفرینان و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است و کارافرینانی که از نظر زبان انگلیسی و مهارت‌های شنیداری، گفتاری و نوشتاری قوی بوده‌اند، توانسته‌اند خیلی راحت با نیروهای کاری خود ارتباط برقرار کنند.

زبان انگلیسی را بلد باشید، برنده‌اید

هر چند که مردم اسلواکی زبان رسمی خود را دارند و زبانشان، زبان راحتی نیست ولی باید دقت داشته باشید که در مدارس این کشور زبان انگلیسی با قدرت تمام تدریس می‌شود و نیروهای کاری این کشور از همان ابتدا از نظر مهارت انگلیسی قوی می‌شوند و هیچ مشکلی از این جهت نخواهند داشت.

زبان آلمانی هم عالی است

کشور اسلواکی از جهات زیادی به آلمان وابسته است. این دو کشور تبادلات تجاری و فرهنگی زبادی با یکدیگر دارند و به همین خاطر یکی از زبان‌هایی که در این کشور زیاد صحبت می‌شود، زبان آلمانی است. بنابراین اگر به زبان آلمانی مسلط هستید، نگران برقراری ارتباط با نیروهای کاری خود پس از ثبت شرکت اسلواکی نباشید.

چه زبان‌های در دبیرستان‌های اسلواکی تدریس می‌‌شود؟

انگلیسی یکی از متداول‌ترین زبان‌هایی که در این کشور تدریس می‌شود. دومین زبان مهمی که در این دبیرستان‌ها تدریس می‌شود، آلمانی است. زبان‌های روسی، فرانسوی و اسپانیولی به ترتیب رتبه‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند.

در صورتی که در مورد جزئیات ثبت شرکت اسلواکی سوالی دارید و می‌خواهید اطلاعات خود را در این رابطه و همچنین در مورد اخذ اقامت اسلواکی زیاد کنید، کافی است با شماره تلفن‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس حاصل نمایید تا مشاوران یورو اقامت بتوانند بهترین اطلاعات ممکن را در اختیار شما قرار دهند.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ