Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت اسلواکی و بررسی مهارت‌های زبانی نیروهای این کشور

ثبت شرکت اسلواکی یکی از بهترین مسیرها برای راه اندازی یک کسب و کار قدرتمند و ثروت آفرین در اروپا به حساب می‌آید. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران می‌‎توانند با راه اندازی کسب و کار خود در اسلواکی خیلی راحت و در سریع‌ترین زمان ممکن به اقامت اسلواکی دست پیدا کنند. دولت اسلواکی این امکان را به کارآفرینان می‌دهد که خیلی راحت اقامت اسلواکی را پس از 5 سال دائمی کنند.

یکی از نگرانی‌های اصلی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برقراری ارتباط با نیروهای کار است. در ادامه این مطلب تصمیم داریم به مهارت‌های زبانی در بین نیروهای کاری موجود در کشور اسلواکی اشاره کنیم تا کارآفرینانی که به زبان این کشور تسلط ندارند بدانند که چه راه‌های دیگری برای ارتباط برقرار کردن با نیروهای این کشور وجود دارد.

برای ثبت شرکت اسلواکی در چه زبانی باید مهارت داشته باشیم؟

خوشبختانه در چند سال گذشته راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی به شدت مورد استققبال کارآفرینان و سرمایه‌گذاران قرار گرفته است و کارافرینانی که از نظر زبان انگلیسی و مهارت‌های شنیداری، گفتاری و نوشتاری قوی بوده‌اند، توانسته‌اند خیلی راحت با نیروهای کاری خود ارتباط برقرار کنند.

زبان انگلیسی را بلد باشید، برنده‌اید

هر چند که مردم اسلواکی زبان رسمی خود را دارند و زبانشان، زبان راحتی نیست ولی باید دقت داشته باشید که در مدارس این کشور زبان انگلیسی با قدرت تمام تدریس می‌شود و نیروهای کاری این کشور از همان ابتدا از نظر مهارت انگلیسی قوی می‌شوند و هیچ مشکلی از این جهت نخواهند داشت.

زبان آلمانی هم عالی است

کشور اسلواکی از جهات زیادی به آلمان وابسته است. این دو کشور تبادلات تجاری و فرهنگی زبادی با یکدیگر دارند و به همین خاطر یکی از زبان‌هایی که در این کشور زیاد صحبت می‌شود، زبان آلمانی است. بنابراین اگر به زبان آلمانی مسلط هستید، نگران برقراری ارتباط با نیروهای کاری خود پس از ثبت شرکت اسلواکی نباشید.

چه زبان‌های در دبیرستان‌های اسلواکی تدریس می‌‌شود؟

انگلیسی یکی از متداول‌ترین زبان‌هایی که در این کشور تدریس می‌شود. دومین زبان مهمی که در این دبیرستان‌ها تدریس می‌شود، آلمانی است. زبان‌های روسی، فرانسوی و اسپانیولی به ترتیب رتبه‌های سوم تا پنجم را به خود اختصاص داده‌اند.

در صورتی که در مورد جزئیات ثبت شرکت اسلواکی سوالی دارید و می‌خواهید اطلاعات خود را در این رابطه و همچنین در مورد اخذ اقامت اسلواکی زیاد کنید، کافی است با شماره تلفن‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس حاصل نمایید تا مشاوران یورو اقامت بتوانند بهترین اطلاعات ممکن را در اختیار شما قرار دهند.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ