00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی نکاتی که باید در نظر بگیرید

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در کنار تمام مزایا و معایبی که دارد، یکی از بهترین پیشنهادهایی است که می‌توان به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران داد؛ زیرا اسلواکی دارد مسیر رشد و ترقی را طی می‌کند و به همین خاطر از سرمایه‌گذاران و کارآفرینانی که وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی می‌شوند، با تمام امکانات حمایت می‌کند. یمی از مزایا دولت اسلواکی برای کارآفرینان، اعطای اقامت اسلواکی به صورت موقت است که پس از مدتی دائمی می‌شود.

در این مطلب قصد داریم به چند مورد از نکاتی اشاره کنیم که در هنگام ثبت شرکت اسلواکی باید مد نظر قرار دهید. در ادامه به چند مورد از این موارد اشاره شده است:

  • جمعیت اسلواکی حدود 5 میلیون نفر است. پس به راحتی می‌توان فهمید که بازار این کشور خیلی کوچک است و باید پس از ثبت شرکت اسلواکی ، به فکر محصولی فراگیر و همه‌پسند باشید تا بتوانید به ثروت قابل توجهی دست پیدا کنید.
  • در صورتی که تجربه حضور در بازارهای بین‌المللی را ندارید، اسلواکی فرصتی بی‌نظیر است که بتوانید خود را امتحان کنید و با ریزه‌کاری‌ها آشنا شوید. توجه داشته باشید که برای آشنایی بهتر با اسلواکی، فرهنگ و موارد مورد علاقه مردم آن، بهتر است چند نفر از شهروندان این کشور را وارد تیم کنید و از آن‌ها مشورت بگیرید.
  • سعی کنید تا حد امکان از کاغذبازی و کارهای دولتی بی‌مورد دوری کنید. موسسه یورو اقامت این امکان را برای شما فراهم می‌کند.
  • در اروپای غربی، تا دلتان بخواهد تاجر و افراد فعال در حوزه کسب و کار وجود دارد ولی کمبود توسعه‌دهندگان بیداد می‌کند. این در حالی است که توسعه‌دهندگان کار اصلی را انجام می‌دهند. در صورتی که قصد دارید به رشد و تعالی برسید و پس از ثبت شرکت اسلواکی موفق شوید، باید از توسعه‌دهندگان کاربلد و خبره‌ای که در این کشور حضور دارند، استفاده کنید.

موسسه یورو اقامت؛ همراه همیشگی شما در مسیر ثبت شرکت اسلواکی

در صورتی که تصمیم دارید اقامت اسلواکی را دریافت کنید و کسب و کار خود را در این کشور راه بیندازید، یکی از بهترین و هوشمندانه‌ترین ایده‌ها این است که از موسساتی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، کمک بگیرید. متخصصان موسسه یورو اقامت این توانمندی و مهارت را دارند که در سریع‌ترین زمان و با کمترین هزنیه ممکن کسب و کار شما را در اسلواکی به راه بیندازند و اقامت این کشور را برای شما بگیرند.

در صورتی که ایده خاصی مد نظر دارید یا می‌خواهید بیزنس خود را در اسلواکی راه اندازی کنید، کافی است با شماره تلفن‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید و تمامی سوالات خود را از مشاوران یورو اقامت بپرسید. این افراد می‌توانند تمام راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ