Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت اسلواکی سخت یا آسان؟

ثبت شرکت اسلواکی در چند سال گذشته با استقبال زیادی از سوی کارآفرینان و سرمایه‌گذاران همراه شده است. برخی از کارآفرینان تنها به امید اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت اقدام به راه اندازی کسب و کار خود در این کشور کردند ولی مسئله اصلی این است که اسلواکی، به عنوان یکی از بهترین کشورها برای ثبت شرکت اسلواکی به حساب می‌آید.

در این مطلب تصمیم داریم به میزان سختی یا آسانی راه اندازی و مدیریت کسب و کار در اسلواکی اشاره کنیم. هر کشور یک سری موانع و محدودیت‌ها در برابر صاحبان کسب و کار قرار می‌دهد. کشوری از نظر کارآفرینی بهتر است که این محدودیت‌ها را تا حد امکان کاهش دهد.

فاکتورهای سختی یا آسانی ثبت شرکت اسلواکی

در ادامه قصد داریم به فاکتورهای دیوان‌سالاری (بوروکراسی)، فساد، مناقصات، دولت الکترونیک، رتبه بندی اسلواکی از نظر سهولت کسب و کار بپردازیم.

1. بوروکراسی

یکی از مشکلات موجود در اسلواکی که در چند سال اخیر به شدت کاهش یافته است، بوروکراسی است. در چند سال اخیر کاغذبازی و فرآیندهای اداری برای ثبت شرکت اسلواکی آسان نبود ولی خوشبختانه اخیراً خیلی آسان‌تر شده است و به راحتی می‌توان برای ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی اقدام کرد.

2. فساد

یکی از مزایای اسلواکی این است که میزان فساد در این کشور بالا نیست و به همین خاطر با تلاش  و کوشش می‌توان در این کشور رشد و پیشرفت کرد و به مدارج عالی دست پیدا کرد.

3. مناقصات

دولت اسلواکی تمام تلاش خود را برای شفافیت مناقصات انجام می‌‌دهد و به همین خاطر شرکت‌های مختلف داخلی و خارجی می‌توانند در این مناقصات شرکت کنند.

4. دولت الکترونیک

در چند سال گذشته دولت الکترونیک دراسلواکی وضعیت خیلی خوبی داشته است. پس از ثبت شرکت اسلواکی می‌‎توانید بسیاری از کارها را به راحتی از طریق دولت الکترونیک انجام دهید.

5. رتبه‌بندی اسلواکی در زمینه کسب و کار

اسلواکی یکی از بهترین کشورهای جهان از نظر سهولت راه اندازی کسب و کار محسوب می‌شود. این کشور از نظر سهولت راه اندازی کسب و کار رتبه 37 جهانی را دارد و تلاش می‌کند که رتبه خود را به صورت مداوم بهبود ببخشد.

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از موسسات فعال در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی تلاش می‌کند که کارهای مربوط به ثبت شرکت و اقامت را با کمترین هزینه ممکن به انجام برساند تا کارآفرینان بتوانند با راحتی بیشتری به موفقیت فکر کنند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ