00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه پوشاک و لباس

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در حال حاضر به عنوان یکی از بهترین و کارآمدترین راه‌ها برای اخذ اقامت اسلواکی به حساب می‌آید. راه اندازی کسب و کار در این کشور به شدت آسان و راحت است و به کمک موسسه یورو اقامت می‌توانید شرکت خود را در زمینه‌های گوناگونی در این کشور راه اندازی کنید.

یک زمینه فوق‌العاده برای ثبت شرکت اسلواکی

در حال حاضر بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران به دنبال ایده‌ای برای ثبت شرکت اسلواکی هستند و تمایل دارند که با راه اندازی کسب و کار در این کشور، اقامت اسلواکی را هم به دست بیاورند. متخصصان موسسه یورو اقامت با مطالعات گوناگون در زمینه‌های گوناگون به این نتیجه رسیدند که حوزه پارچه، پوشاک و لباس می‌تواند فوق‌العاده جذاب و درآمدزا باشد.

یک تاریخچه کوتاه از صنعت پارچه و لباس در اسلواکی

قرن نوزده و قرن بیست میلادی دورانی بود که صنعت پوشاک و پارچه در اسلواکی شکوفا شد. در این دوران افراد زیادی در این زمینه مشغول به کار و فعالیت شدند. در آن بازه زمانی دو کارخانه «روزومبروک» و «ژیلینا» از همه پرکارتر و بزرگ‌تر بودند.

بعد از سال 1989 و در دوران تحول اقتصادی، حوزه پوشاک و پارچه در اسلواکی دچار اضمحلال شد و در نتیجه نرخ تولید و اشتغال داخلی با افت چشمگیری مواجه شد. عمده این مشکلات به خاطر واردات بالای کالاهای ارزان از کشورهای خارجی بود که به کاهش قدرت خرید مردم اسلواکی منتهی می‌شد.

تا سال 1999 این ماجرا ادامه داشت و صنعت پارچه در این کشور رو به افول بود تا این‌که قرن 21 آغاز شد و تحول خوبی در این صنعت در اسلواکی به وجود آمد. در حال حاضر کارآفرینان زیادی برایثبت شرکت اسلواکی

آمار و ارقام در رابطه با پوشاک و پارچه در اسلواکی

در حال حاضر بیش از 40000 نفر در این زمینه مشغول به فعالیت هستند. ارزش افزوده این صنعت در اسلواکی حدود 8.4 میلیارد کرون اسلواکی برآورد می‌شود. 75 درصد صادرات این کشور به بازارهای اروپای غربی صورت می‌گیرد. شایان ذکر است که کالاهای ارزان و کم‌ارزش آسیایی تعادل را از بازارهای اروپا سلب کرده است ولی با این اوصاف پوشاک باکیفیت طرفداران زیادی در بین اروپایی‌ها دارد.

راه‌هایی برای درآمدزایی در حوزه پوشاک و پارچه

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی شوید و از این طریق کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید و اقامت اسلواکی را دریافت نمایید، سه مسیر پیش روی شما قرار دارد:

  • راه اندازی کسب و کار از طریق تولید پوشاک و پارچه (برندسازی)
  • راه اندازی کسب و کار از طریق روش فرنچایز
  • راه اندازی کسب و کار از روش ایجاد شعبه

هر کدام از راه‌های بالا مزایا و معایب خود را دارد که در مقالاتی به صورت جداگانه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایطثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ