00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه خودرو و قطعات آن

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی به یکی از جذاب‌ترین راهکارهای ثروت آفرینی برای بسیاری از کارآفرینان و سرمایه‌گذاران تبدیل شده است؛ زیرا در کنار ثبت شرکت می‌توانند اقامت اسلواکی را دریافت کنند. بسیاری از افراد از این موضوع اطلاع ندارند که اسلواکی، یکی از قطب‌های خودروسازی اروپا است و شرکت‌های خودروسازی بسیاری در این کشور مشغول به کار و فعالیت هستند.

در ادامه این مطلب قصد داریم یک ایده عالی برای ثبت شرکت اسلواکی مطرح کنیم که کارآفرینان متخصص در این زمینه می‌توانند با این ایده، درآمد قابل توجهی برای خود کسب نمایند. این ایده می‌توانند به راحتی شما را به اقامت اسلواکی به صورت دائم برساند.

ثبت شرکت اسلواکی در زمینه خودرو با روش فرنچایز

اگر بتوانید با شرکت‌های خودروسازی بزرگ وارد مذاکره شوید و یک نمایندگی از آن‌ها در اسلواکی تأسیس کنید، می‌توانید کار فروش و امور مربوط به آن را در اسلواکی آغاز کنید. اخذ نمایندگی یا فرنچایز یکی از روش‌هایی است که توسط موسسات گوناگونی توصیه می‌شود و طرفداران زیادی دارد؛ زیرا درآمد قابل توجهی در آن نهفته است.

فعالیت در زمینه قطعات خودرو

یکی از فعالیت‌های پردرآمد در زمینه خودرو، تولید قطعات خودرو است. می‌توانید با یکی از شرکت‌های خودروسازی فعال در اسلواکی قرارداد ببندید و قطعات مورد نیاز آن را تولید کنید. خوشبختانه در این کشور مشکلی از نظر نیروی انسانی وجود ندارد و نیروی انسانی متخصص و ماهر در این زمینه یافت می‌شود.

صادرات قطعات خودرو به سراسر جهان

یکی از بهترین راه‌ها برای ثبت شرکت اسلواکی در زمینه خودرو، ساخت و صادرات قطعات خودرو است. اگر کشور مقصد شما، کشورهای اتحادیه اروپا باشد، هیچ قانونی برای پرداخت هزینه‌های گمرکی وجود ندارد. در صورتی که بخواهید به سایر کشورهای جهان قطعه صادر کنید، لازم است هزینه‌های گمرکی را هم مد نظر قرار دهید.

در حال حاضر سود قابل توجهی در این کار وجود دارد و کارآفرینان و سرمایه‌گذاران زیادی تلاش می‌کنند که وارد این حوزه شوند و از این زمینه کاری درآمد کسب کنند. ثبت شرکت اسلواکی در زمینه خودرو می‌تواند در زمینه‌های دیگری هم انجام شود که در مقالات دیگری به آن‌ها اشاره خواهد شد.

موسسه یورو اقامت، چندین سال است که در زمینه‌ ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی فعالیت می‌کند. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران از راه اندازی کسب و کار و بیزنس خود در این کشور رضایت دارند. در صورتی که تمایل دارید کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید و رشد و توسعه دهید، کافی است با مشاوران یورو اقامت تماس بگیرید و هر گونه سوالی در این زمینه دارید، مطرح کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ