00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در دوران شیوع کرونا

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در دوران شیوع کرونا

ویروس کرونا غوغایی در جهان به پا کرده است که تاکنون بزرگ‌ترین جنگ‌ها نیز نتوانسته‌اند چنین گرد و خاکی به پا کنند و این تعداد از بیزنس‌ها و کسب و کارها را به تعطیلی بکشانند. با این اوضاع هنوز ثبت شرکت اسلواکی و کار در این کشور کاری معقول و منطقی است و می‌تواند درآمد قابل قبول و مناسبی برای شما به همراه داشته باشد. به علاوه از این طریق می‌توانید اقامت اسلواکی را دریافت و به زندگی خودتان در این کشور ادامه دهید. شایان ذکر است که اسلواکی از نظر شیوع بیماری کووید-19 هنوز کشوری امن به حساب می‌آید و تاحدودی شیوع این ویروس را کنترل کرده است.

آیا در این اوضاع ثبت شرکت اسلواکی منطقی است؟

توجه داشته باشید که وقتی صحبت از منطقی بودن یا نبودن ثبت شرکت اسلواکی به میان می‌آید، باید متوجه شوید که اوضاع در این کشور هم عادی نیست و دولت برای جلوگیری از شیوع احتمالی این بیماری بسیاری از کسب و کارها را به تعطیلی کشانده است. بنابراین باید کسب و کاری در این کشور راه اندازی کنید که حتی در صورت شیوع بیماری کرونا بتواند به فعالیت خود ادامه دهد و رشد و پیشرفت مناسب خودش را داشته باشد.

همچنین به خاطر شیوع کندتر بیماری کووید-19 در این کشور نسبت به سایر کشورها می‌توانید با خاطری آسوده به اقامت اسلواکی فکر کنید و مدتی در این کشور با خانواده خود لذت ببرید. بنابراین در اوضاع فعلی سال 2020 ثبت شرکت اسلواکی کاملاً صحیح و منطقی است.

چه کسب و کاری راه اندازی کنم که جاودانه باشد؟

امروزه هر کسب و کاری می‌تواند جاودانه شود ولی نکته‌ای که وجود دارد این است که در شرایط بحرانی حتی قوی‌ترین کسب و کارها هم به تعطیلی کشیده می‌شوند بنابراین باید کسب و کاری راه اندازی کنید که از مشکلات و بحران‌ها در امان بماند و بتواند وسایل حیاتی و مورد نیاز مردم را در اختیار آن‌ها قرار دهد.

در صورتی که تمایل دارید بدانید که چه کسب و کارهایی می‌توانند جاودانه شوند و از شرایط بحرانی سربلند بیرون بیایند، کافی است مقاله « بهترین کسب و کارها برای ثبت شرکت اسلواکی در مواقع بحرانی » را مطالعه کنید. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی با شماره‌های مندرج در سایت تماس بگیرید تا مشاوران و متخصصان یورو اقامت بتوانند اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند و شما را از مزایا و معایب اسلواکی آگاه سازند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ