00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی در حال حاضر چه سود خاصی دارد؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در شرایط فعلی یکی از بهترین تصمیم‌هایی که صاحبان کسب و کار و سرمایه‌ گذاران می‌توانند بگیرند. کمترین مزیتی که از ثبت شرکت در کشور اسلواکی به دست می‌آورید این است که می‌توانید اقامت اسلواکی را به صورت موقت دریافت کنید و پس از پنج سال آن را دائمی کنید.

در حال حاضر تمامی کشورهای جهان کم و زیاد دچار مشکلات اقتصادی هستند ولی اسلواکی با تمام توان پیشرفت فکر می‌کنند و با سریع‌ترین سرعت ممکن اقتصاد خود را رشد و پیشرفت می‌‌دهد. بنابراین یک کارآفرین و سرمایه گذار می‌تواند با ثبت شرکت اسلواکی با بیشترین سرعت ممکن کسب و کار خود را به جلو ببرد.

در ادامه این مطلب تصمیم داریم به نکاتی اشاره کنیم که باعث می‌شود کارآفرینان و سرمایه‌گذاران علاقه شدیدی به ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار خود در این کشور داشته باشند.

سال 2019 و 2020؛ سال ثبت شرکت اسلواکی خواهد بود

چشم‌انداز اقتصادی شورای سازمان همکاری و توسعه اقتصادی نشان می‌دهد که سال 2019 و 2020، به اسلواکی تعلق دارد. این کشور با رشدی باورنکردنی حرکت خود را به سمت پیشرفت و توسعه آغاز کرده و به این حرکت ادامه می‌دهد. آمار و ارقام نشان می‌دهد که سرعت رشد و پیشرفت اسلواکی (به عنوان یک کشور توسعه‌یافته) از همه کشورهای دیگر بیشتر است.

سازمان همکاری و توسعه اقتصادی پیش از این پیش‌بینی کرده بود که اسلواکی در سال 2019، 4.3 درصد رشد خواهد کرد. این سازمان اعلام کرد که میزان رشد این کشور در سال 2020 احتمالاً 3.6 درصد خواهد بود.

تمامی آمار و ارقام نشان می‌دهد که تولید ناخالص داخلی اسلواکی در بین کشورهای عضو سازمان همکاری و توسعه اقتصادی از همه بیشتر است. روند رشد و توسعه اسلواکی در سال‌های گذشته به لطف فعالیت سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به شدت بالا بوده است.

حوزه خودرو، بهترین حوزه برای سرمایه‌گذاری و ثبت شرکت در کشور اسلواکی

در صورتی که قصد دارید کسب و کاری در اسلواکی راه اندازی کنید و درآمدی قابل توجه برای خودتان رقم بزنید، حوزه اتومبیل و قطعات یدکی آن یکی از بهترین حوزه‌های موجود هستند.

موسسه یورو اقامت با برخورداری از بهترین مشاوران و متخصصان حوزه ثبت شرکت اسلواکی تلاش می‌کند که شرکت شما در با مناسب‌ترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن در اسلواکی راه اندازی و اقامت اسلواکی را برای شما دریافت کند.

در صورتی که سوالی در این زمینه دارید، کافی است با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد، تماس بگیرید و تمامی ابهامات خود را از طریق متخصصان یورو اقامت رفع کنید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ