00989129158913

ثبت شرکت اسلواکی بهترین کشور برای کارآفرینان خارجی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در حال حاضر اسلواکی به حدی از رشد و توسعه رسیده است که اکثر کارآفرینان و سرمایه گذارانی که متقاضی ثبت شرکت اسلواکی هستند از خارج از اتحادیه اروپا به این کشور می‌آیند و کسب و کار خود را راه اندازی می‌کنند. البته دولت اسلواکی هم از این کارآفرینان و سرمایه گذاران به بهترین شکل استقبال می‌کند و اقامت اسلواکی را در همان ابتدا در اختیار آنان قرار می‌دهد.

در این مقاله تصمیم داریم شما را با تمایل کارآفرینان خارجی به ثبت شرکت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار در این کشور آشنا کنیم تا بدانید که رقبای کاری شما تنها کارآفرینان و سرمایه گذاران داخلی نیستند بلکه شما باید با کسب و کارهایی از شرکت‌های دیگر هم رقابت کنید و با عرضه خدمات و محصولات باکیفیت به عنوان یک برند مطرح و عالی در این کشور ظاهر شوید.

کارآفرینان متقاضی ثبت شرکت اسلواکی روز به روز در حال افزایش هستند

آمارها نشان می‌دهد که در حال حاضر بیش از 120000 نفر خارجی در اسلواکی زندگی می‌کنند که از این تعداد 54.5 درصد از کشورهای خارج از اتحادیه اروپا به این کشور آمده‌اند. در ادامه به ملیت این خارجی‌ها اشاره شده است (این کشورها بر اساس تعداد مهاجری که در اسلواکی دارند، طبقه‌بندی شده‌اند):

  • اوکراین
  • صربستان
  • روسیه
  • ویتنام
  • چین
  • کره جنوبی
  • ایران

در صورتی که خوب دقت کنید نام کشور خودمان را هم در این لیست می‌بینید. کارآفرینان ایرانی در سال‌های گذشته تمایل و علاقه شدیدی به ثبت شرکت اسلواکی پیدا کرده‌‎اند.

درصد قابل اعتنا و قابل توجهی از جمعیت خارجی که در این کشور حضور دارند، به بهانه کسب و کار و اخذ اقامت اسلواکی وارد این کشور شده‌اند. یکی از بهترین راه‌های برای گرفتن اقامت این کشور آن است که یک شرکت در اسلواکی راه اندازی کنید.

یورور اقامت؛ آماده ارائه هر گونه خدمات در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی

موسسه یورو اقامت به عنوان یکی از بهترین موسسات در حوزه ثبت شرکت و اخذ اقامت کشور اسلواکی می‌تواند شرکت و کسب و کار شما را در سریع‌ترین زمان ممکن در اسلواکی راه اندازی کند تا بتوانید خیلی سریع کار خود را در این کشور شروع کنید و به درآمد برسید.

در صورتی که هر گونه سوال یا پرسشی در مورد نحوه راه اندازی کسب و کار در اسلواکی دارید، کافی است با شماره‌های موجود در سایت تماس بگیرید تا مشاوران و متخصصان یورو اقامت بتوانند تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ