Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

ثبت شرکت اسلواکی از روش فرنچایز و مزایای آن

ثبت شرکت اسلواکی در حوزه‌های مختلفی انجام می‌شود. امروزه بازار داغ اسلواکی به کارآفرینان مختلف این اجازه و امکان را می‌دهد که کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند و از مزایای آن بهره‌مند شوند. همچنین کارآفرینان می‌توانند با ثبت شرکت اسلواکی برای اخذ اقامت اسلواکی اقدام کنند.

در این مطلب تصمیم داریم به مزایای ثبت شرکت اسلواکی از روش فرنچایز اشاره کنیم. اجازه دهید که تا مطلبمان شروع نشده، سوالی را مطرح کنیم. می‌دانید که فرنچایز چیست و به چه صورت انجام می‌شود؟ در صورتی که اطلاعاتی در این حوزه نداریم. می‌توانید روی لینک « ثبت شرکت اسلواکی از طریق روش فرنچایز» کلیک کنید و با یک نگاه کلی از چیستی و چگونگی فرنچایز مطلع شوید.

فرنچایز مزایایی دارد که در ادامه این مطلب به آن‌ها اشاره خواهد شد:

مزایای ثبت شرکت اسلواکی از روش فرنچایز

  • اولین مزیت ثبت شرکت اسلواکی از طریق روش فرنچایز، امکان اخذ اقامت اسلواکی است. درصد قابل توجهی از صاحبان کسب و کار به خاطر اقامت اسلواکی اقدام به راه اندازی کسب و کار در این کشور می‌کنند..
  • دومین مزیت فرنچایز این است که محصول یا خدمتی که به بازار عرضه می‌کنید، کاملاً شناخته‌شده و معروف است؛ به بیان بهتر هیچ احتیاجی به بازاریابی در سطوح گسترده ندارید. اگر بتوانید نماینده یک برند لاکچری و پرطرفدار بشوید از همان آغاز راه توسعه و پیشرفت برای شما هموار است.
  • مزیت بعدی این است که لازم نیست نگران خدمت‌رسانی به مشتریان باشید؛ زیرا احتمالاً شخص دیگری هم نمایندگی آن برند را دارد و اگر توان کاری شما برای پاسخ‌گویی به مشتریان کافی نباشید، به‌ راحتی می‌توانید از نمایندگی دیگری که در اسلواکی فعالیت می‌کند، کمک بگیرید.
  • در صورتی که محصول خاصی تولید می‌کنید، صاحب برند تمامی اطلاعات مربوط به تهیه و عرضه این محصول و حتی نحوه گفتگو با مشتریان را به شما خواهد آموخت.
  • ثبت شرکت اسلواکی از طریق فرنچایز این مزیت را دارد که در صورتی که بخواهید تحولی نوین در کسب و کار خود ایجاد کنید، صاحب برند معمولاً از این کار خوشحال می‌شود و از ایده شما استقبال می‌کند؛ زیرا هر چه فروش شما بیشتر شود، او نیز سود بیشتری می‌کند.

یک مقاله خوب بخوانید!

موسسه یورو اقامت، کشور اسلواکی را برای راه اندازی کسب و کارهای فرنچایزی مناسب می‌داند و به همین خاطر آن را به کارآفرینان توصیه می‌کند. در مقاله « ثبت شرکت اسلواکی از روش فرنچایز؛ چرا؟» به چند دلیل قانع‌کننده برای جذابیت اسلواکی اشاره شده است.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ