ثبت شرکت در دبی تنها با 1200 دلار توسط باتیس، برای شرکتهای عضو اتاق بازرگانی و یا خانه اصناف ایران.

تمدید اقامت اسلواکی چه شرایطی دارد؟

موارد بحث شده

در مقاله «چگونه می‌توانم اقامت اسلواکی به صورت دائم را دریافت کنم؟» به صورت کامل توضیح داده شد که امکان اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم از همان ابتدای ثبت شرکت اسلواکی وجود ندارد و شخصی که می‌خواهد اقامت دائم بگیرد، باید ابتدا پنج سال اقامت این کشور را به صورت موقت داشته باشد و پس از آن وارد فرآیند اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم شود.

اقامت موقت به صورت یک یا دو ساله تمدید می‌شود. سوال این است که اگر شخصی بخواهد اقامت موقت خود را تمدید کند، باید چه شرایطی داشته باشد؟ باید چه الزاماتی را رعایت کند که تمدید اقامت او به مشکلی نخورد و به راحتی صورت گیرد؟ در ادامه این مقاله به شرایط و الزامات تمدید اقامت اسلواکی اشاره خواهیم کرد تا افرادی که قصد ثبت شرکت اسلواکی را دارند، بدانند که از ابتدا باید چه مواردی را رعایت کنند.

پرداخت مالیات سالیانه پس از ثبت شرکت اسلواکی

اولین و مهم‌ترین شرطی که پس از راه اندازی کسب و کار خود در اسلواکی باید رعایت کنید، پرداخت مالیات شرکت است. برای اینکه بتوانید اقامت اسلواکی را تمدید کنید باید اسناد مربوط به پرداخت مالیات خود را به مراجع ذی‌صلاح ارائه دهید. موسسه یورو اقامت با توجه به تجربه طولانی که در این مورد دارد، می‌تواند تمامی این مراحل را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام دهد. این مالیات نباید از 3500 یورو در سال کمتر باشد وگرنه احتمال وجود مشکل در تمدید اقامت بالا است.

عدم ارتکاب جرائم کیفری در طول مدت اقامت اسلواکی

یکی از مهم‌ترین شرایط تمدید اقامت، عدم وجود سوابق و مدارک کیفری است. فردی که کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی می‌کند، به هیچ وجه نباید در کارهایی که در اسلواکی جرم محسوب می‌شود، فعالیت کند در غیر این صورت هیچ امکانی برای تمدید اقامت وی وجود ندارد.

باید مدت مشخصی از سال را در حوزه شنگن زندگی کنید

برای اینکه اقامت شما پس اتمام مدت معین تمام شد و برای تمدید آن اقدام کردید، یکی از شرایطی که برای شما بررسی می‌شود، زندگی در حوزه شنگن است. فرد باید حداقل 183 روز از سال را در این حوزه زندگی کند تا اقامت وی تمدید شود.

ذکر این نکته الزامی است که هیچ اصراری برای زندگی در اسلواکی نیست بلکه برای تمدید اقامت، باید در یکی از کشورهای حوزه شنگن زندگی کرده باشید. در صورتی که شرایط فوق را داشته باشید، به راحتی می‌توانید اقامت اسلواکی را تمدید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

برچسب ها:

فرم درخواست اطلاعات تکمیلی

به زودی اطلاعات تکمیلی درباره این پروژه را در ایمیل خود دریافت می کنید.

تمدید اقامت اسلواکی چه شرایطی دارد؟
هدف شما برای دریافت این اطلاعات چیست؟

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ
Verified by MonsterInsights