00989129158913

تمدید اقامت اسلواکی چه شرایطی دارد؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله «چگونه می‌توانم اقامت اسلواکی به صورت دائم را دریافت کنم؟» به صورت کامل توضیح داده شد که امکان اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم از همان ابتدای ثبت شرکت اسلواکی وجود ندارد و شخصی که می‌خواهد اقامت دائم بگیرد، باید ابتدا پنج سال اقامت این کشور را به صورت موقت داشته باشد و پس از آن وارد فرآیند اخذ اقامت اسلواکی به صورت دائم شود.

اقامت موقت به صورت یک یا دو ساله تمدید می‌شود. سوال این است که اگر شخصی بخواهد اقامت موقت خود را تمدید کند، باید چه شرایطی داشته باشد؟ باید چه الزاماتی را رعایت کند که تمدید اقامت او به مشکلی نخورد و به راحتی صورت گیرد؟ در ادامه این مقاله به شرایط و الزامات تمدید اقامت اسلواکی اشاره خواهیم کرد تا افرادی که قصد ثبت شرکت اسلواکی را دارند، بدانند که از ابتدا باید چه مواردی را رعایت کنند.

پرداخت مالیات سالیانه پس از ثبت شرکت اسلواکی

اولین و مهم‌ترین شرطی که پس از راه اندازی کسب و کار خود در اسلواکی باید رعایت کنید، پرداخت مالیات شرکت است. برای اینکه بتوانید اقامت اسلواکی را تمدید کنید باید اسناد مربوط به پرداخت مالیات خود را به مراجع ذی‌صلاح ارائه دهید. موسسه یورو اقامت با توجه به تجربه طولانی که در این مورد دارد، می‌تواند تمامی این مراحل را در کمترین زمان ممکن برای شما انجام دهد. این مالیات نباید از 3500 یورو در سال کمتر باشد وگرنه احتمال وجود مشکل در تمدید اقامت بالا است.

عدم ارتکاب جرائم کیفری در طول مدت اقامت اسلواکی

یکی از مهم‌ترین شرایط تمدید اقامت، عدم وجود سوابق و مدارک کیفری است. فردی که کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی می‌کند، به هیچ وجه نباید در کارهایی که در اسلواکی جرم محسوب می‌شود، فعالیت کند در غیر این صورت هیچ امکانی برای تمدید اقامت وی وجود ندارد.

باید مدت مشخصی از سال را در حوزه شنگن زندگی کنید

برای اینکه اقامت شما پس اتمام مدت معین تمام شد و برای تمدید آن اقدام کردید، یکی از شرایطی که برای شما بررسی می‌شود، زندگی در حوزه شنگن است. فرد باید حداقل 183 روز از سال را در این حوزه زندگی کند تا اقامت وی تمدید شود.

ذکر این نکته الزامی است که هیچ اصراری برای زندگی در اسلواکی نیست بلکه برای تمدید اقامت، باید در یکی از کشورهای حوزه شنگن زندگی کرده باشید. در صورتی که شرایط فوق را داشته باشید، به راحتی می‌توانید اقامت اسلواکی را تمدید کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ