00989129158913

تجربه دنیایی دیگر با ثبت شرکت در اسلواکی

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

وقتی صحبت از ثبت شرکت در اسلواکی به میان می‌آید، خاطرات و تجارب خوبی در ذهن بسیاری از افرادی که کسب و کار خود را در اسلواکی راه اندازی کرده‌اند، زنده می‌شود. اولین تجربه و خاطره خوب، اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت برای خود کارآفرین و اعضای خانواده او است که باعث می‌شود با آسودگی خاطر بتواند فعالیتی گسترده در این کشور انجام دهد و روز به روز به سطوح بالاتری برسد.

در این مطلب قصد داریم به چند مورد از مسائل جذاب و خاصی اشاره کنیم که دولت این کشور برای متقاضیان ثبت شرکت در اسلواکی در نظر گرفته است.

زندگی ارزان، سطح زندگی عالی و امید به زندگی بالا

یکی از مهم‌ترین مزایای اسلواکی، آرامش و آسایش است. فردی که وارد این کشور می‌شود، در صورتی که یک کار عادی داشته باشد می‌تواند زندگی خوبی را تجربه کند و رفاهی بی‌نظیر داشته باشد. امید به زندگی در این کشور فوق‌العاده است و به همین خاطر بسیاری از کارآفرینان هوشمند ثبت شرکت در اسلواکی را به بقیه کشورها ترجیح می‌دهند.

در مقاله «ثبت شرکت در اسلواکی و لذت از ساختار اقتصادی» تا حدود زیادی به اصلاحات حاکم بر این کشور در سال 1993 که به رشد و پیشرفت این کشور کمک کرد، اشاره شده است.

ملتی چندفرهنگی؛ نماد همزیستی مسالمت‌آمیز

یکی دیگر از مزایای این کشور، وجود اقشار، نژادها و رنگ‌های متفاوت در آن است. حتی پس از ورود به اسلواکی این احتمال وجود دارد که بسیاری از هم‌وطنان خود را ببینید.

آموزش تا بالاترین سطوح رایگان است

در صصورتی که بتوانید پس از ثبت شرکت اسلواکی، اقامت این کشور را دریافت کنید و خانواده خود را به اسلواکی بیاورید، می‌توانید خودتان و تمامی اعضای خانواده از آموزش رایگان در این کشور لذت ببرید. دانشگاه‌هایی که در این کشور وجود دارد، جزء بهترین و پرافتخارترین دانشگاه‌های اروپایی هستند.

ثبت شرکت در اسلواکی؛ کشوری با امنیت بالا

یکی از بزرگ‌ترین مزایای اسلواکی که بسیاری از کارآفرینان را به اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت مشتتاق کرده، امنیت بالا و سطح پایین جرم و جنایت در این کشور است. یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود یورو اقامت این کشور را به بسیاری از افراد توصیه کند، امنیت و اقتصاد خوب و رضایت‌بخش این کشور است.

در صورتی که شما نیز قصد راه اندازی کسب و کار خود در کشوری نمونه را دارید، پیشنهاد ما به شما اسلواکی است. یورو اقامت به ثبت شدن شرکت‌های زیادی در این کشور کمک کرده و به همین خاطر به صورت کامل با محیط عالی این کشور آشنایی دارد و می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن شرکت شما را ثبت و اقامت شما را دریافت کند.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ