00989129158913

بهترین کسب و کارها برای ثبت شرکت اسلوکی (آینده نگری) (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله « بهترین کسب و کارها برای ثبت شرکت اسلوکی (آینده نگری) (1) » تلاش کردیم که به چند مورد از بهترین و پرطرفدارترین زمینه‌ها برای ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم. با راه اندازی کسب و کار در هر زمینه می‌توانید برای اخذ اقامت اسلواکی اقدام کنید. در ادامه این مقاله تصمیم داریم به چند زمینه پرطرفدار و عالی دیگر برای راه اندازی بیزنس در اسلواکی اشاره کنیم.

چند زمینه پرسود دیگر برای ثبت شرکت اسلواکی

علاوه بر خودروسازی و قطعات وابسته و همچنین تجهیزات الکترونیکی زمینه‌های دیگری هم وجود دارد که با ثبت شرکت اسلواکی در آن زمینه‌ها می‌توانید درآمد خوبی در چند سال آینده برای خودتان رقم بزنید. در ادامه به چند زمینه پرسود دیگر برای راه اندازی بیزنس در اسلواکی اشاره شده است:

1. منابع انرژی تجدیدپذیر

حوزه انرژی برای اقتصاد اسلواکی از اهمیت زیادی برخوردار است. دولت اسلواکی تمامی تلاش خود را برای توزیع عادلانه و صحیح انرژی بین مردم انجام می‌دهد. در چند سال گذشته بحث انرژی‌های پاک یا استفاده از منابع تجدیدپذیر مانند انرژی خورشیدی برای تأمین انرژی خیلی داغ شده است.

در صورتی که بتوانید در این زمینه‌ها وارد شوید و نقش خود را در حوزه انرژی‌های پاک ایفا کنید، خیلی راحت و سریع می‌توانید اقامت اسلواکی را بگیرید و درآمد خوبی در این کشور برای خود رقم بزنید.

2. نانوفناوری

یکی از حوزه‌های جدید برای ثبت شرکت اسلواکی نانوفناوری است. این علم می‌تواند در زمینه‌های گوناگونی مانند تصفیه آب کاربرد داشته باشد. در صورتی که بتوانید در این زمینه وارد فرآیند ثبت شرکت اسلواکی شوید، مسلماً موفقیت‌ها و دستاوردهای خوبی را تجربه خواهید کرد.

3. فناوری اطلاعات و ارتباطات

در چند سال گذشته فناوری اطلاعات و ارتباطات در اسلواکی با رشد خوبی روبرو بوده است. این حوزه از نظر درآمدی هم فوق‌العاده پردرآمد و سودآور تلقی می‌شود. می‌توانید تجهیزات مورد نیاز شرکت‌های فناوری را تأمین کنید. به عنوان مثال می‌‎توانید در حوزه دستیارهای هوشمند صوتی ورود کنید و تحولاتی در این زمینه ایجاد کنید. همچنین امکان راه اندازی کسب و کار در زمینه پزشکی و وارد کردن یک فناوری خوب به این زمینه هم وجود دارد.

در صورتی که قصد دارید وارد فرآیندثبت شرکت اسلواکی شوید و کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنید، بهترین وارد حوزه‌هایی شوید که در سال‌های آینده پردرآمد و پرطرفدار باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شیوه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی کافی است با شماره‌هایی که در سایلت قرار گرفته است، تماس بگیرید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ