00989129158913

بهترین کسب و کارها برای ثبت شرکت اسلوکی (آینده نگری) (1)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

یکی از مهم‌ترین کارهایی که هر کارآفرین یا سرمایه‌گذار باید پیش از ثبت شرکت اسلواکی انجام دهد، آینده نگری است. وقتی یک شخص آینده نگر باشد و احتمالات موجود را در نظر بگیرد، مسلماً خیلی راحت‌تر به موفقیت دست پیدا می‌کند. آینده نگری می‌تواند تضمینی برای دائمی شدن اقامت اسلواکی باشد. در این مطلب تصمیم داریم نگاهی به بازار آینده اسلواکی داشته باشیم تا ببینیم که در آینده قرار است چه رویدادهایی در این کشور رقم بخورد و بازار این کشور دچار چه تغییراتی خواهد شد.

بازارها و زمینه‌های پردرآمد آینده برای ثبت شرکت اسلواکی

در آینده نه‌چندان دور بازار اسلواکی برای راه اندازی کسب و کار خیلی داغ‌تر از الآن می‌شود و کارآفرینان گوناگون تلاش می‌کنند که کسب و کار خود را در این کشور راه اندازی کنند. در ادامه این بخش تصمیم داریم  به چند زمینه برای ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم که می‌تواند علاوه بر اقامت اسلواکی ، درآمدهای حیرت انگیزی برای شما به همراه داشته باشد:

1. صنعت خودرو و لوازم جانبی

در حال حاضر شرکت‌های بزرگ خودروسازی تلاش می‌کنند که یکی از شعبه‌های خود را در این کشور راه اندازی کنند؛ زیرا اسلواکی پتانسیل خوبی برای خودروسازان دارد. در صورتی که در زمینه قطعات جانبی فعالیت دارید می‌توانید پس از ثبت شرکت اسلواکی در این زمینه، با کارخانه‌های خودروسازی قرارداد ببندید و محصولات خود را به آن‌ها بفروشید.

یکی از پردرآمدترین حوزه‌های کسب و کار در آینده، فعالیت در زمینه خودروسازی و لوازم جانبی آن خواهد بود.

2. تجهیزات الکترونیکی و سخت افزاری کامپیوتر

یکی از حوزه‌هایی که در آینده می‌تواند درآمد فوق العاده‌ای برای شما رقم بزند و کسب و کار شما را به شکلی شگفت‌انگیز و بی‌نظیر رشد دهد، ثبت شرکت اسلواکی در زمینه تولید تجهیزات الکترونیکی برای قطعات و سخت افزارهای کامپیوتر است.

به عنوان مثال در چند سال اخیر تولید و عرضه مانیتور در اسلواکی رشد بسیار خوبی داشته است. حال فرض کنید که شما بتوانید یکی از قطعات این مانیتور را تولید کنید و به فروش برسانید. قطعاً کسب و کاری پرسود و دائمی برای خودتان رقم می‌زنید. شرکت‌هایی مانند سامسونگ، سونی و پاناسونیک در تلاش هستند که وارد بازار اسلواکی شوند. شما می‌توانید با این شرکت‌ها همکاری کنید و محصولات خود را به آن‌ها بفروشید.

موسسه یورو اقامت در چند سال اخیر تلاش کرده است که کارآفرینان را به سمت کسب و کارهای پرسود هدایت کند. در صورتی که شما هم تصمیم به ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی دارید، کافی است با شماره‌های یورو اقامت تماس بگیرید و تمام سوالات و ابهامات خود را از مشاوران این مجموعه بپرسید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ