00989129158913

بهترین روش برای ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در چند سال گذشته طرفداران زیادی داشته است. کارآفرینان و سرمایه‌گذاران بسیاری با تکیه بر تلاش و کوشش توانستند کسب و کار خود را در اسلواکی راه اندازی کنند و به موفقیت دست یابند. دولت اسلواکی برای بهبود وضعیت کارآفرینان و تشویق سایر سرمایه‌گذاران به ثبت شرکت اسلواکی برای اعطای اقامت اسلواکی به کارآفرینانی که شرکت خود را در این کشور به ثبت برسانند، اقدام کرد.

در این مقاله قصد داریم به روشی برای راه اندازی بیزنس در اسلواکی اشاره کنیم که موفقیت را برای کارآفرینان قطعی می‌کند. کارآفرینان با ثبت شرکت از این راه می‌توانند اقامت اسلواکی را هم به راحتی دریافت کنند.

معرفی بهترین روش برای ثبت شرکت اسلواکی

سال 2020 از نظر اقتصادی با سایر سال‌ها کمی متفاوت است. تقاضای کارآفرینان خارجی و به ویژه ایرانی برای ثبت شرکت اسلواکی به شکل قابل توجهی افزایش خواهد یافت و به همین خاطر سرمایه‌گذاران باید روشی را انتخاب کنند که بدانند این روش صد در صد به آن‌ها جواب خواهد داد.

متخصصان و مشاوران موسسه یورو اقامت پس از مطالعات و تحقیقات بسیار به این نتیجه رسیدند که ثبت شرکت اسلواکی از طریق روش فرنچایز در سال 2020 می‌تواند فوق‌العاده موفق باشد؛ زیرا در روش فرنچایز همه چیز قطعی و مشخص است و نیازی به آزمون و خطا ندارد.

بسیاری از کارآفرینان بر این باور هستند که برندسازی همیشه جواب می‌دهد. این صحبت درست است. برندسازی همیشه بهترین روش برای ثبت شرکت اسلواکی بوده است ولی این روش صبر زیادی برای سودرسانی و درآمدزایی نیاز دارد. این در حالی است که فرنچایز به صبر چندانی هم نیاز ندارد.

افزایش برندها در اسلواکی و برتری فرنچایز

در چند سال اخیر انبوهی از برندها در کشورهایی مانند اسلواکی و لهستان ثبت شده است و به همین خاطر محصولات با انواع و اقسام برندها به بازار عرضه می‌شود. برتری روش فرنچایز در این است که شما به عنوان نماینده یک برند پرفروش و معتبر فعالیت خواهید کرد و به همین خاطر مشتری خیلی سریع و راحت به محصول شما اعتماد خواهد کرد.

موسسه یورو اقامت؛ در کنار شما با تمامی روش‌ها

موسسه یورو اقامت سابقه بسیار خوبی در ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی دارد. این موسسه می‌تواند شرکت شما را از هر روشی که تمایل داشته باشید برای شما به ثبت برساند. در صورتی که سوالی در این زمینه دارید می‌توانید با شماره‌هایی که در سایت قرار دارد تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم را از متخصصان این مجموعه دریافت کنید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ