00989129158913

بهترین بازارها برای ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 (1)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 به بسیاری از کارافرینان و سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود. رشد اقتصادی این کشور باعث شده است که بسیاری از کارآفرینان به ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت گرایش پیدا کنند. در این مقاله تصمیم داریم به یک سری از بهترین ایده‌ها برای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی اشاره کنیم تا کارآفرینان و سرمایه‌گذارانی که احساس می‌کنند می‌توانند در این زمینه‌ها به موفقیت برسند، بتوانند شرکت خود را هر چه سریع‌تر ثبت و فعالیت خود را آغاز کنند.

ثبت شرکت اسلواکی و ساخت راکتور، بویلر، تجهیزات و ماشین آلات

امروزه دانش و توان ساخت ماشین‌آلات در دست هر کسی نیست. در صورتی که می‌توانید پس از ثبت شرکت اسلواکی شروع به ساخت تجهیزات و ماشین آلات پالایشگاهی و نیروگاهی کنید، مسلماً در بازه زمانی کوتاهی می‌توانید به صادرات فکر کنید و محصولات خود را در بازار اسلواکی، سراسر اروپا و جهان به فروش برسانید.

امروزه نیروگاه‌ها، پالایشگاه‌ها و صنایع مختلف جهان نیازمند تجهیزات و ماشین آلات باکیفیت و دتر عین حال اقتصادی و مقرون به صرفه هستند. در صورتی که شما بتوانید محصولات خود را با قیمت و کیفیت خوب در اختیار آنان قرار دهید، مطمئن باشید که خیلی زود به شما اطمینان می‌کنند و خریدهای خودشان را از شما انجام می‌دهند.

ساخت تجهیزات تخصصی پزشکی

امروزه طراحی، ساخت و تولید تجهیزات تخصصی پزشکی و جراحی یکی از بهترین کسب و کارهایی است که در سراسر جهان وجود دارد. کشورهای مختلف به دنبال شرکت‌هایی هستند که بتوانند این تجهیزات تخصصی را با قیمت مناسب تولید کنند. ساخت این تجهیزات درآمد فوق‌العاده زیادی برای کارآفرینان دارد و به همین خاطر متخصصان یورو اقامت به افراد توانمند در این زمینه توصیه می‌کنند که برای ثبت شرکت اسلواکی اقدام کنند.

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت

موسسه یورو اقامت با برخورداری از متخصصان توانمند و کاربلد می‌تواند به کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای ثبت شرکت اسلواکی کمک کند. دولت اسلواکی این شرایط را برای کارآفرینان فراهم کرده است که بتوانند به مدت 5 سال اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت را دریافت کنند و در نهایت پس از پنج سال برای دائمی کردن اقامت خود اقدام نمایند.

متخصصان موسسه یورو اقامت می‌توانند در زمینه‌های مختلف به شما مشاوره دهند تا در هیچ کجای کسب و کار به مشکل برنخورید. یورو اقامت تا برداشتن آخرین گام برای رسیدن به موفقیت در اسلواکی در کنار شما خواهد بود و می‌توانید روی دانش متخصصان این مجموعه حساب باز کنید.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ