00989129158913

بهترین بازارها برای ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله « بهترین بازارها برای ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 (2) » به چند مورد از بهترین ایده‌ها برای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی اشاره شد. امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت در این زمینه‌ها وجود دارد. در این مقاله هم تصمیم داریم به دو مورد از ایده‌های پرطرفدار دیگر برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم.

در صورتی که تمایل دارید با این ایده‌های پردرآمد در سال 2020 آشنا شوید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت اسلواکی و تولید و عرضه محصولات کشاورزی

در سال 2020 محصولات کشاورزی یکی از کسب و کارهای پرطرفدار  و پردرآمد خواهد بود. با راه اندازی کسب و کار در این زمینه می‌توانید محصولات خود را در کشور اسلواکی، سراسر اروپا و جهان با قیمت مناسب به فروش برسانید.

با فعالیت در زمینه محصولات کشاورزی می‌توانید با کارخانجات و صنایع غذایی مختلفی همکاری داشته باشید و محصولات مورد نیاز آن‌ها را تأمین کنید. با ثبت شرکت اسلواکی در این زمینه می‌توانید از مزایا و وام‌هایی که دولت برای کارافرینان و سرمایه‌گذاران در نظر گرفته است، استفاده کنید.

در حال حاضر کشاورزی صنعتی در اسلواکی رواج خوبی دارد و متخصصان تلاش می‌کنند که شرایط لازم را برای رشد و پرورش محصولات کشاورزی مختلف فراهم کنند. همچنین پس از راه اندازی کسب و کار در اسلواکی می‌توانید برای اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت اقدام کنید.

فعالیت در زمینه تولید ادوات و لوازم کشاورزی

ادوات و تجهیزات کشاورزی یکی از کسب و کارهای پردرآمد و پرسود در سراسر جهان است. با ورود به این حوزه کاری و ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید محصولات خود را به سایر کشورهای اروپایی صادر کنید. در صورتی که کشوری که می‌خواهید محصول به آن صادر کنید، جزء اتحادیه اروپا باشد، نیازی به پرداخت هزینه‌های گمرکی نخواهید داشت ولی در صورتی که جزء اتحادیه اروپا نباشد باید هزینه ورود محصولات به کشور مورد نظر را پرداخت کنید.

موسسه یورو اقامت؛ بهترین راهنما برای ثبت شرکت اسلواکی

در حال حاضر موسسه یورو اقامت بهترین متخصصان در زمینه راه اندازی بیزنس در اسلواکی را در اختیار دارد و این متخصصان می‌توانند در تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت در کنار شما باشند و شما را همراهی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ