Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

بهترین بازارها برای ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 (2)

در مقاله « بهترین بازارها برای ثبت شرکت اسلواکی در سال 2020 (2) » به چند مورد از بهترین ایده‌ها برای راه اندازی کسب و کار در اسلواکی اشاره شد. امکان اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت در این زمینه‌ها وجود دارد. در این مقاله هم تصمیم داریم به دو مورد از ایده‌های پرطرفدار دیگر برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم.

در صورتی که تمایل دارید با این ایده‌های پردرآمد در سال 2020 آشنا شوید، تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

ثبت شرکت اسلواکی و تولید و عرضه محصولات کشاورزی

در سال 2020 محصولات کشاورزی یکی از کسب و کارهای پرطرفدار  و پردرآمد خواهد بود. با راه اندازی کسب و کار در این زمینه می‌توانید محصولات خود را در کشور اسلواکی، سراسر اروپا و جهان با قیمت مناسب به فروش برسانید.

با فعالیت در زمینه محصولات کشاورزی می‌توانید با کارخانجات و صنایع غذایی مختلفی همکاری داشته باشید و محصولات مورد نیاز آن‌ها را تأمین کنید. با ثبت شرکت اسلواکی در این زمینه می‌توانید از مزایا و وام‌هایی که دولت برای کارافرینان و سرمایه‌گذاران در نظر گرفته است، استفاده کنید.

در حال حاضر کشاورزی صنعتی در اسلواکی رواج خوبی دارد و متخصصان تلاش می‌کنند که شرایط لازم را برای رشد و پرورش محصولات کشاورزی مختلف فراهم کنند. همچنین پس از راه اندازی کسب و کار در اسلواکی می‌توانید برای اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت اقدام کنید.

فعالیت در زمینه تولید ادوات و لوازم کشاورزی

ادوات و تجهیزات کشاورزی یکی از کسب و کارهای پردرآمد و پرسود در سراسر جهان است. با ورود به این حوزه کاری و ثبت شرکت اسلواکی می‌توانید محصولات خود را به سایر کشورهای اروپایی صادر کنید. در صورتی که کشوری که می‌خواهید محصول به آن صادر کنید، جزء اتحادیه اروپا باشد، نیازی به پرداخت هزینه‌های گمرکی نخواهید داشت ولی در صورتی که جزء اتحادیه اروپا نباشد باید هزینه ورود محصولات به کشور مورد نظر را پرداخت کنید.

موسسه یورو اقامت؛ بهترین راهنما برای ثبت شرکت اسلواکی

در حال حاضر موسسه یورو اقامت بهترین متخصصان در زمینه راه اندازی بیزنس در اسلواکی را در اختیار دارد و این متخصصان می‌توانند در تمامی مراحل راه اندازی کسب و کار و اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت در کنار شما باشند و شما را همراهی کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کافی است از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت با مشاوران این مجموعه تماس بگیرید تا تمامی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ