Batis AI محصول شرکت باتیس برای طراحی نقشه مهاجرت سرمایه گذاری رایگان با استفاده از هوش مصنوعی...

برای موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی چه کارهایی انجام دهم؟ (2)

در مقاله « برای موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی چه کارهایی انجام دهم؟ (1) » تلاش کردیم که به یک سری از نکات لازم برای موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم. در این مقاله قصد داریم به ادامه این نکات بپردازیم تا افرادی که به دنبال دائمی کردن اقامت اسلواکی هستند بتوانند این کار را انجام دهند.

نکاتی برای رسیدن به موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی

1. به فرهنگ کسب و کار در اسلواکی احترام بگذارید و با آن همراه شوید

مردم اسلواکی مردم با محبتی هستند و اغلب صمیمانه با یکدیگر رفتار می‌کنند. نکته‌ای که برای کسب و کار در اسلواکی باید رعایت کنید این است که مردم این کشور فوق‌العاده محافظه‌کار هستند و کار خود را با جدیت تمام انجام می‌دهند. در شرکت‌های موجود در اسلواکی سلسله‌مراتب به خوبی دنبال می‌شود و مدیران ارشد شرکت نقش مهمی در تصمیم‌گیری ایفا می‌کنند.

2. به وضعیت ظاهری خود توجه داشته باشید

یکی از نکاتی که پس از ثبت شرکت اسلواکی موفقیت را برای شما حتمی می‌کند، توجه به وضعیت ظاهری است. سعی کنید در هر جلسه و موقعیتی، لباس مناسب همان موقعیت را بپوشید؛ زیرا این موضوع باعث می‌شود که از نظر طرف مقابل شخصی محرتم و مورد اعتماد به نظر برسید. این موضوع برای جلب اعتماد طرف مقابل در جلسات کاری هم تأثیرگذار است.

3. سعی کنید زبان‌های دیگر را یاد بگیرید

زبان اسلواکیایی، زبان رسمی این کشور محسوب می‌شود ولی زبان انگلیسی، آلمانی، روسی و مجارستانی هم در این کشور رواج دارد. اگر می‌خواهد که با افراد مختلف روابط نزدیک و صمیمانه‌ای برقرار کنید، بهتر است علاوه بر زبان انگلیسی، با زبان‌های دیگر هم آشنایی داشته باشید.

4. کسب و کار خود را با اینترنت همسوسازی کنید

در مقاله‌ای تحت عنوان « استفاده از اینترنت برای توسعه کسب و کار پس از ثبت شرکت اسلواکی » به اهمیت اینترنت برای رشد و توسعه کسب و کار اشاره شده است. در صورتی که قصد دارید پس از ثبت شرکت اسلواکی به موفقیت برسید و اقامت اسلواکی را برای خود و اعضای خانواده دائمی کنید، ببهتر است به اینترنت توجه داشته باشید.

اینترنت می‌تواند مشتریانی از سراسر جهان برای شما آماده کند و درآمد بی‌نظیری را برای شما به ارمغان بیاورد. استفاده از اینترنت در کسب و کار می‌تواند شامل راه اندازی وب‌سایت، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و غیره باشد. امروزه اکثر کارآفرینان به اهمیت اینترنت پی برده‌اند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ