00989129158913

برای موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی چه کارهایی انجام دهم؟ (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

در مقاله « برای موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی چه کارهایی انجام دهم؟ (1) » تلاش کردیم که به یک سری از نکات لازم برای موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی اشاره کنیم. در این مقاله قصد داریم به ادامه این نکات بپردازیم تا افرادی که به دنبال دائمی کردن اقامت اسلواکی هستند بتوانند این کار را انجام دهند.

نکاتی برای رسیدن به موفقیت پس از ثبت شرکت اسلواکی

1. به فرهنگ کسب و کار در اسلواکی احترام بگذارید و با آن همراه شوید

مردم اسلواکی مردم با محبتی هستند و اغلب صمیمانه با یکدیگر رفتار می‌کنند. نکته‌ای که برای کسب و کار در اسلواکی باید رعایت کنید این است که مردم این کشور فوق‌العاده محافظه‌کار هستند و کار خود را با جدیت تمام انجام می‌دهند. در شرکت‌های موجود در اسلواکی سلسله‌مراتب به خوبی دنبال می‌شود و مدیران ارشد شرکت نقش مهمی در تصمیم‌گیری ایفا می‌کنند.

2. به وضعیت ظاهری خود توجه داشته باشید

یکی از نکاتی که پس از ثبت شرکت اسلواکی موفقیت را برای شما حتمی می‌کند، توجه به وضعیت ظاهری است. سعی کنید در هر جلسه و موقعیتی، لباس مناسب همان موقعیت را بپوشید؛ زیرا این موضوع باعث می‌شود که از نظر طرف مقابل شخصی محرتم و مورد اعتماد به نظر برسید. این موضوع برای جلب اعتماد طرف مقابل در جلسات کاری هم تأثیرگذار است.

3. سعی کنید زبان‌های دیگر را یاد بگیرید

زبان اسلواکیایی، زبان رسمی این کشور محسوب می‌شود ولی زبان انگلیسی، آلمانی، روسی و مجارستانی هم در این کشور رواج دارد. اگر می‌خواهد که با افراد مختلف روابط نزدیک و صمیمانه‌ای برقرار کنید، بهتر است علاوه بر زبان انگلیسی، با زبان‌های دیگر هم آشنایی داشته باشید.

4. کسب و کار خود را با اینترنت همسوسازی کنید

در مقاله‌ای تحت عنوان « استفاده از اینترنت برای توسعه کسب و کار پس از ثبت شرکت اسلواکی » به اهمیت اینترنت برای رشد و توسعه کسب و کار اشاره شده است. در صورتی که قصد دارید پس از ثبت شرکت اسلواکی به موفقیت برسید و اقامت اسلواکی را برای خود و اعضای خانواده دائمی کنید، ببهتر است به اینترنت توجه داشته باشید.

اینترنت می‌تواند مشتریانی از سراسر جهان برای شما آماده کند و درآمد بی‌نظیری را برای شما به ارمغان بیاورد. استفاده از اینترنت در کسب و کار می‌تواند شامل راه اندازی وب‌سایت، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و غیره باشد. امروزه اکثر کارآفرینان به اهمیت اینترنت پی برده‌اند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی  با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ