00989129158913

با اخذ اقامت اسلواکی از چه امتیازاتی برخوردار خواهیم شد؟

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

اخذ اقامت اسلواکی و سایر کشورهای اروپایی به یکی از چالش‌برانگیزترین مسائل برای کارآفرینان و سرمایه‌گذاران متقاضی ثبت شرکت در اسلواکی و سایر شهروندان عادی متقاضی مهاجرت تبدیل شده است. بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند اقامت کشوری را دریافت کنند که در آن کشور از امتیازهای بیشتری برخوردار شوند.

موسسه یورو اقامت برای اخذ اقامت هر کشور مزایا و معایبی را بیان می‌کند ولی در مجموع امتیازهایی که کشور اسلواکی به متقاضیان ارائه می‌دهد، بسیار بیشتر از معایب آن است. در این مطلب قصد داریم به مزایایی اشاره کنیم که پس از اخذ اقامت اسلواکی شامل حال متقاضیان خواهد شد.

اولین مزیت؛ آزادی در تمامی اروپا

شاید اولین و بزرگ‌ترین مزیتی که از اخذ اقامت اسلواکی کسب می‌کنیم، این است که می‌توانیم در سراسر اتحادیه اروپا با امنیت و آسودگی خاطر رفت و آمد کنیم و هیچ نگرانی از هیچ بابتی نداشته باشیم. می‌توانید در این کشور با ثبت شرکت در اسلواکی کسب و کاری مستقل داشته باشیم و درآمدی عالی برای خودمان رقم بزنیم.

امکان راه اندازی کسب و کار در تمام کشورهای حوزه شنگن

یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای اخذ اقامت اسلواکی، راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در این کشور است. وقتی کسب و کار خود را در اسلواکی راه اندازی کنید، علاوخ بر امکان صادرات و واردات آسان محصولات به سراسر اروپا، می‌توانید درآمد خوبی برای خود رقم بزنید.

مهمان‌نوازی عالی، آب و هوای لذت‌بخش و امید به زندگی بالا

میزان مهاجرانی که وارد اسلواکی می‌شوند، اندک است و اکثر افرادی که وارد این کشور می‌شوند، اغلب این کار را از طریق ثبت شرکت در اسلواکی انجام می‌دهند و به همین خاطر افرادی باکلاس و دارای منابع مالی کافی هستند.

از این رو نگرش مردم این کشور به افراد مهاجر بسیار مثبت است و مهمان‌نوازی بسیار خوبی نسبت به این افراد از خود نشان می‌دهند. همچنین به دلیل شرایط جوی عالی، وضعیت معیشتی بی‌نظیر و فرهنگ بسیار عالی مردم، امید به زندگی در این کشور بسیار بالا است و مردم عمیقاً احساس خوشبختی دارند.

امکان خرید املاک، مستغلات و خرید با مالکیت صد در صدی افراد خارجی

در صورتی که بتوانیداقامت اسلواکی را دریافت کنید، این امکان و اجازه را خواهید داشت که املاک، مستغلات و خودروی مورد نظر خود را خریداری کنید و مالکیت این اموال بدن هیچ ایراد و اشکالی به صورت کامل به شخص خریدار (خارجی) داده خواهد شد.

اقامت اسلواکی؛ تخصص یورو اقامت

موسسه یورو اقامت با تجربه بالای خود در زمینه اخذ اقامت و ثبت شرکت در کشور اسلواکی این توانایی را دارد که به تمامی سوالات شما در این زمینه از طریق شماره تماس‌هایی که در سایت قرار دارد، پاسخ دهد و تمامی کارهای اقامت و ثبت شرکت شما در سریع‌ترین زمان و بهترین هزینه ممک به انجام رساند.

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ