00989129158913

بازاریابی 2020 برای افزایش فروش پس از ثبت شرکت اسلواکی (2)

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

بازاریابی 2020 برای افزایش فروش پس از ثبت شرکت اسلواکی (2)

در مقاله « بازاریابی 2020 برای افزایش فروش پس از ثبت شرکت اسلواکی (1) » عنوان شد که اگر می‌خواهید اقامت اسلواکی را برای خودتان دائمی کنید، باید به فکر  یک برنامه بازاریابی قوی و عالی باشید. در مقاله مورد بحث دو راهکار ارائه شد که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم:

  • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی و تبلیغ در آن‌ها از جمله اینستاگرام
  • بازاریابی از طریق افراد تأثیرگذار که می‌توانند بهترین همراه برای بازاریابی شما باشند

در ادامه این مقاله قصد داریم که روش‌ها و راهکارهای دیگری برای موفقیت بیزنس شما پس از ثبت شرکت اسلواکی ارائه دهیم.

فروش مستقیم پس از ثبت شرکت اسلواکی

درست است که بسیاری از بیزنس‌ها تمایل به فروش محصولات خود به صورت آنلاین و از راه دور دارند ولی باید بدانید که دوران فروش حضوری به هیچ عنوان به پایان نرسیده است. بسیاری از مشتریان از طریق خرید حضوری به این باور می‌رسند که شما یک بیزنس معتبر هستید و می‌توانند از این طریق به شما و کسب و کارتان اعتماد کنند.

بنابراین لطفاً در صورت فروش خدمات و محصولات مختلف پس از ثبت شرکت اسلواکی یک دفتر مرکزی یا یک فروشگاه برای خرید حضوری راه اندازی کنید تا بتوانید درصدی از مشتریان را به سمت کسب و کار خود بکشانید. این روش خود نوعی بازاریابی است.

روی یک گوشه از بازار کار کنید و خود را به یک برند قوی تبدیل کنید

سعی کنید که پس از ثبت شرکت اسلواکی روی یک گوشه مشخص از بازار کار کنید و ذهن خود را محدود به یک کالا یا خدمت مشخص کنید. تنها راه موفقیت در بازار امروز برندسازی در یک زمینه خاص است. امروزه کسب و کارهای جامع و فراگیر محکوم به شکست هستند. هر چه جزئی‌نگرتر باشید، احتمال موفقیت شما بیشتر خواهد شد.

بنابراین برای رسیدن به موفقیت تنها روی یک گوشه از بازار کار کنید.

مجموعه تخصصی یورو اقامت چندین سال است که در زمینه ثبت شرکت و اخذ اقامت اسلواکی کار می‌کند و فعالیتی گسترده در این زمینه دارد. این شرکت تلاش می‌کند که علاوه بر راه اندازی بیزنس در مورد شیوه موفقیت پس از راه اندازی شرکت هم اطلاعاتی به شما ارائه دهد. در صورتی که تمایل به دانستن روش‌های بیشتر بازاریابی دارید مقاله « بازاریابی 2020 برای افزایش فروش پس از ثبت شرکت اسلواکی (3) » را مطالعه کنید همچنین برای دانستن شیوه ثبت شرکت و اخذ اقامت کشور اسلواکی ، کافی است تلفن را بردارید و با شماره‌های تماسی که در سایت قرار دارد، تماس حاصل نمایید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ