00989129158913

امکان ثبت شرکت اسلواکی توسط چند نفر وجود دارد؟

امتیاز این مطلب:
5/5
ثبت شرکت در اروپا

سرفصل مطالب در این مقاله

گاهی مواقع برخی از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان به صورت شراکتی و با همکاری یکدیگر فعالیت می‌کنند و هر کدام بخشی از کار را بر عهده می‌گیرند و پیش می‌برند. از این جهت برخی از کارآفرینان از متخصصان ثبت شرکت اسلواکی موسسه یورو اقامت سوال می‌کنند که آیا امکان ثبت شرکت در این کشور در قالب چند نفر وجود دارد؟ در صورتی که ثبت شرکت اسلواکی توسط آن چند نفر انجام شد، امکان اخذ اقامت اسلواکی برای تمامی آن افراد وجود دارد؟

در این مطلب تصمیم داریم به مسئله ثبت شرکت اسلواکی توسط چند نفر بپردازیم و به صورت شفاف بیان کنیم که چند نفر می‌توانند مدیر یک شرکت باشند و آیا این چند نفر می‌توانند اقامت این کشور را بگیرند و در آن زندگی کنند. همچنین در پایان این مطلب اشاره خواهیم کرد که آیا این چند نفر مجبور هستند که در کشور اسلواکی زندگی کنند یا محدودیتی از این لحاظ وجود ندارد.

مسئله اول: ثبت شرکت اسلواکی توسط چند نفر

در صورتی که تمایل دارید با دوستان خود در اسلواکی کارآفرینی کنید و شرکتی پربازده و پردرآمد راه اندازی کنید، توصیه می‌شود که تعداد این افراد به همراه خودتان بیش از 4 نفر نشود. به این معنا که بهتر است شرکتی راه اندازی کنید که بیش از 4 مدیر نداشته باشد. موسسه یورو اقامت این امکان را در اختیار افراد قرار می‌دهد که در قالب چند نفر اقدام به ثبت شرکت اسلواکی کنند.

مسئله دوم: اخذ اقامت اسلواکی برای شرکت‌های چندنفره چگونه است؟

خوشبختانه دولت اسلواکی فکر این موضوع را هم کرده است. این دولت به افرادی که با شراکت و همکاری یکدیگر اقدام به ثبت شرکت اسلواکی می‌کنند، این امکان و اجازه را می‌دهد که همگی افراد اقامت اسلواکی را دریافت کنند.

این اقامت مانند اقامت افراد عادی است؛ به این معنا که در ابتدای کار به صورت موقت است و پس از 5 سال در صورت داشتن شرایط لازم به اقامت دائم تبدیل می‌شود.

مسئله سوم: زندگی در اسلواکی؛ اجبار یا اختیار؟

یکی از مزایای اقامت اسلواکی این است که کارآفرین را مجبور به زندگی در اسلواکی نمی‌کند. در مقاله «تمدید اقامت اسلواکی چه شرایطی دارد؟» به این مطلب اشاره شد که برای تمدید اقامت اسلواکی، باید 183 روز را در حوزه شنگن زندگی کنید و هیچ اجباری برای ماندن و زندگی در اسلواکی وجود ندارد. با اقامت اسلواکی می‌توانید در تمامی کشورهای حوزه شنگن زندگی کنید و هیچ محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت.

 

برای آگاهی بیشتر از شرایط اقامت اسلواکی کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »
ویزای نواوری انگلیس
اقامت اروپا
یلدا جان فدا

ویزای نوآوری انگلیس-Innovator Visa of England

ویزای نوآوری انگلیس برای بازرگانان باتجربه ای است که به دنبال ایجاد یک تجارت جدید در انگلستان هستند. در بیشتر موارد برای سرمایه گذاری در کسب و کار خود باید حداقل به 50000 پوند دسترسی داشته باشید.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ