00989129158913

اخذ اقامت اسلواکی و راه اندازی کسب و کار فناوری در این کشور

امتیاز این مطلب:
5/5

سرفصل مطالب در این مقاله

وقتی صحبت از کارآفرینی و ثبت شرکت اسلواکی به میان می‌آید، سرمایه‌گذاران و کارآفرینان زیادی به خود می‌بالند که این کشور را برای راه اندازی کسب و کار انتخاب و در نهایت اقامت اسلواکی را دریافت کردند. فضا و جو کارآفرینی در این کشور بسیار مساعد است. سال 1993 که اسلواکی از کشور چک‌اسلواکی جدا شد، سال تغییر نگرش نسبت به کسب و کار در این کشور بود.

از آن سال به تا حال، فضای کارآفرینی و ثبت شرکت اسلواکی، هر روز بهتر شده و سرمایه‌گذاران نظر بهتر و مساعدتری نسبت به این کشور پیدا کرده‌اند. در این مطلب تصمیم داریم به فضای کارافرینی و اخذ اقامت اسلواکی از طریق راه اندازی شرکت‌های فعال در زمینه فناوری اشاره کنیم.

اخذ اقامت اسلواکی از طریق ثبت شرکت فناوری

یکی از متداول‌ترین اقسام ثبت شرکت اسلواکی، راه اندازی کسب و کار در زمینه فناوری است. در چند سال گذشته، فضای بسیار خوبی برای رشد شرکت‌های فناوری فراهم شده است. در مقاله «با ثبت شرکت اسلواکی در  زمینه فناوری، آینده خود را تضمین کنید» می‌توانید دلایل وضعیت عالی شرکت‌های فناوری در اسلواکی را مطالعه کنید.

امروزه رقابت جهانی در عرصه فناوری باعث شده است که کشورها و دولت‌های مختلف برای رقابت در این زمینه آماده شوند. به همین خاطر از شرکت‌های فناوری به شیوعه‌های گوناگون مانند وام‌های دولتی پشتیبانی می‌کنند. یکی از روش‌های دیگر حمایت، اعطای اقامت اسلواکی به افرادی است که شرکت خود را در زمینه فناوری راه اندازی می‌کنند.

وجود نیروی جوان و بااستعداد در اسلواکی

یکی از بهترین مزایای اسلواکی برای راه اندازی کسب و کار فناوری، نیروهای جوان، تحصیل‌کرده و بااستعدادی است که در این کشور زندگی می‌کنند. می‌توانید جوانانی را استخدام کنید که به زبان انگلیسی مسلط باشند تا بتوانید به راحتی با آن‌ها ارتباط برقرار کنید.

دانشگاه‌های کوشیسته و دانشگاه صنعتی براتیسلاوا با بیش از 15000 دانشجو و 147000 فارغ‌التحصیل جوان، بهترین فضا برای راه اندازی استارتاپ‌های فعال در حوزه فناوری هستند.

یورو اقامت؛ بهترین موسسه برای مشاوره و اخذ اقامت اسلواکی

برای این‌که بتوانید بدون دردسر و در سریع‌ترین زمان ممکن اقامت اسلواکی را دریافت کنید یا فرآیند ثبت شرکت اسلواکی را به اتمام برسانید، نیاز به موسسه و افرادی دارید که در این زمینه تخصص و تجربه کافی داشته باشند. موسسه یور اقامت با تجربه چندین ساله و برخورداری از متخصصان خبره و باتجربه این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید به راحت‌ترین شکل ممکن شرکت خود را در اسلواکی راه اندازی کنید و اقامت این کشور را بگیرید.

برای آگاهی بیشتر از شرایط ثبت شرکت اسلواکی با کارشناسان تخصصی ما تماس داشته باشید. 88783682(021)

شماره واتساپ اروپا : 09129158913

Facebook
Twitter
LinkedIn

سایر مطالب مرتبط

ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

ویزای استارت آپ انگلیس برای افرادی است که کارآفرینان جدید هستند و می خواهند برای اولین بار در انگلستان کسب و کار ایجاد کنند. نیازی نیست که شما فارغ التحصیل باشید یا بودجه اولیه را تامین کرده باشید. با این حال، شما باید یک ایده تجاری نوآورانه، قابل دوام و مقیاس پذیر داشته باشید که توسط یک نهاد تایید کننده تایید شده باشد

Read More »
اخذ ویزای استارت آپ انگلیس
ویزای استارت آپ
یلدا جان فدا

ویزای استارت آپ انگلیس

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در انگلیس این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در انگلیس آینده خود را تامین کنید.

Read More »
اخذ اقامت
یلدا جان فدا

اقامت سرمایه گذاری در دبی

آیا در مورد سیاست مهاجرتی سرمایه گذاری در دبی این مکان “طلایی” کنجکاو هستید، امروز شما را با یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان آشنا می کنم. با اقامت سرمایه گذاری در دبی آینده خود را تامین کنید.

Read More »

کار به عنوان دندانپزشک در دبی در صورت خرید کلینیک دندانپزشکی

یک دندانپزشک ایرانی به طور بالقوه می تواند به عنوان دندانپزشک در امارات متحده عربی کار کند، اما آنها باید شرایط خاصی را برآورده کنند و مراحل صدور مجوز را طی کنند. امارات مقررات سختگیرانه ای برای متخصصان دندانپزشکی دارد و این روند ممکن است بسته به اماراتی که می خواهند در آن کار کنند متفاوت باشد.

Read More »
آگاهی از به روزترین فرصت های سرمایه کذاری

راهنمای برنامه های حمایتی برای کارآفرینان و استارت آپ ها

در این کتابچه با مجموعه خدمات باتیس در زمینه های گسترش کسب و کار بین المللی شما، کسب درآمد دلاری و همین طور نحوه راهنمایی شما برای دریافت سرمایه گذار خارجی آشتا خواهید شد. 

ویزای استارت آپ
ویزای استارت آپ
× مشاوره با واتس اپ